Alte știri din fotbal
Când poate fi anunțat Gică Hagi ca selecționer » Negocieri crunte în culise: toate condițiile „Regelui”
0
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Jucătorul din Liga 2 convocat la națională l-a învins pe marele Prosinecki
0
Știri din fotbal internațional
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
4
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Am auzit ca lui BAZINGA i-a pocnit o vena de ciuda.Hai Simo!
simona este favorita,returneaza bine,serveste bine..victorie in minim de seturi
Sunt prea pr00sti... da-le pace. Asa "prefatau" ei si o infrangere in fata Svitolinei... si ce crezi? SIMONA E IN FINALA DUPA O PRESTATIE EXTRAORDINARA! HAI SIMONA! ARBOREAZA STEAGUL ROMANIEI SI LA WIMBLEDON! Sa avem o vara cu adevarat excelenta... (U21).
bai dar *** prost ca tine mai rar...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toți gălățenii *** așteaptă victoria Simonei, exista *** in oricare din orașele României.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E dreptul tau sa arati adversitate unui conational de-al tau aflat in tr-o situatie onoranta. Dar cred ca este nu numai inexiplicabil, ci chiar patologic... Dar mai tare ma intriga faptul ca nu esti singurul (dintre romani) care isi doreste infrangerea Simonei, o campioana de exceptie care, in afara de faptul ca lupta pentru trofeu individual imens, face cinste si natiei careia ii apartine.
Merita întelesi, au în comun prostia.
Cui? Si de unde stii? Este cumva Serena de la tine din Galati?
Bai copii nu va inteleg deloc adversitatea ,mergeti si intrebati de parinti vostrii cum au trait cele doua finale romanesti de la Wimbledon poate va vine si voua mintea la cap.Noapte buna
crezi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.