Alte știri din fotbal
Mircea Rednic, despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu: „M-am certat cu el pe tema asta”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în „amicalul” cu CSM Slatina
0
Din spital, Mircea Lucescu a vorbit cu Ovidiu Ioanițoaia: „Sunt bine” + Primul diagnostic primit din partea medicilor
0
Cine va conduce naționala României în Slovacia: „Au făcut strategia cu Lucescu”
0
Știri din fotbal internațional
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
a fost o lectie din toate punctele de vedere. O lectie poate sa fie mai usoara, alta mai grea, dar lectia este tot lectie. Meciul a fost la discretia Simonei din primul pana in ultimul minut. Nu a existat nici un moment de indoiala ca Simona nu va castiga in 2 seturi. A fost un antrenament foarte bun pentru Simona in vederea meciului cu Serena. Primele 2 meciuri au fost mult mai grele si mai complicate decat asta. Nici meciul cu Serena nu va fi mai greu decat primele 3. Daca Simona va juca agresiv de pe linia de fund,nu de la 2 m in spate, o sa ii puna mari probleme Serenei
si de ce marog Victoria din 2014 este dubioasa? Nu este dubioasa deloc. A jucat exact asa cum trebuie jucat ca sa o bati pe Serena. A stat lipita de linia de fund de unde a alergat-o pe Serena de pe stanga pe drepate de a scos untul din ea. 6-0 in 20 minute in primul set. Ce s-a intamplat dupa aia are legatura cu mafie care o sustine pe Serena din umbra. Si daca pana acum ceva timp aveam doar banuieli despre asta acum am certitudini. O singura jucatoare a avut curajul sa o critice pe Serena si sa spuna ca ea face scandal doar atunci cand pierde. Acea jucatoare a fost amenintata cu moartea pentru asta. Simona putea sa piarda atunci in 2014 in doua seturi cu Ana Ivanovic si ar fi eliminat-o pe Serena, ar fi castigat titlul si 1 million de dolari in plus. Trebuie sa fii naiv sa iti imaginezi ca nu a facut asta din motive de fair play. A fost amenintata la greu ca sa castige un set si sa ii permita Serenei sa joace in finala.
Pai cu victoria de la AO 2019 se face 8-2. Ca doar nu o sa castige Serena.
de unde ati scos 8-2 scorul all time? halep a castigat o singura partida (dubioasa) in 2014 in grupe la turneul campioanelor deci scorul e 8-1
SIMONA, e frumos acolo sus, stiu ca vrei si pentru mine e formidabil ! Eu sunt unul din cei ce teiubesc fara conditii, m-ai facut de atatea ori fericit si asta conteaza. HAI ROMANIA !!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.