Alte știri din fotbal
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
:)))))))))))))))))))))
Halep are nevoie de un antrenor servil gen Mihai Stoichita.
du-te la un specialist fetito,ca tu sigur esti cu capul !
"Daniel Dobre (foto)"... ma uit la foto si nu ma pot opri din minunat... ce bine seamana cu Halepa!
sunt curios daca va participa la urmatorul meci al romaniei la fedcup?! acum plateste pentru "daruirea" din meciul cu spania de la galati si refuzul ei belicos de a participa la meciul cu canada, pentru ca exista o justitie divina in toate. eu ii doresc, sincer, sa cada pana dupa locul 50 wta!
Ar fi de bun simt sa te abtii sa comentezi pe un subiect la care nu te pricepi, sau macar sa te informezi inainte, altfel te faci de ras! In primul rand, Simona Halep este cea mai buna jucatoare de tenis din Romania, din toate timpurile. Nu exista si nu va mai exista in urmatorii 30 de ani o jucatoare de tenis din Romania in Top3 mondial WTA, de mai bine de un an de zile! In al doilea rand, te informez ca in turneele de Grand Slam nu exista "bye" in turul intai. Absolut toate jucatoarele calificate pe tabloul principal joaca obligatoriu incepand cu turul intai, inclusiv capii de serie! Pune naibii mana pe carte, lasa semintele...!!!
are tactica de la fcsb 2003 ca aia inainte sa-l aduca pe sotul palmierei.. schimbau antrenorii ca pe shosete
zgarcenia proverbiala a lui tiriac (cerea tigari muncitorilor care lucrau la casa lui) s-a intalnit si a fost agreeata de zgarcenia familiei halep, sa fim seriosi. a vorbit pe limba lor si le-a spus ce vroiau sa auda.
FED CUP ! FED CUP !
..vazandu-i iesirile nervoase m-am gandit ca are nevoie de consiliere:)Nu-i o rusine..multi sportivi si nu numai recurg, la specialisti care pot ajuta infrangerea unor inamici launtrici cum ar fi starea de anxietate si/sau iritabilitate ;);)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.