Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Mesajul lui Julian Alvarez: „Vreau să-mi îndeplinesc visul” » Atletico amenință că va depune plângere!
0
Noi probleme pentru Neymar! » Procuratura investighează
0
Iordania - Algeria 1-2 » Încă o echipă eliminată de la Mondial: africanii întorc scorul și trimit „Cavalerii” acasă!
0
Austriecii fac scandal! Ralf Rangnick: „Primul gol al lui Messi nu trebuia acordat! De ce avem VAR?!”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Romanii neam de ratati si slugi,americanii rasa de campioni .din "42" in " 45"au dus lupta pe mai multe fronturi si au invins .si pe japonezi si pa italieni si pe nemti si pe rusi in razboiul rece.adn de numarul 1 cu tot cu scavii lui.bravo king kong
A jucat admirabil pentru o femeie normala ....with the *** *** *** ....***. Felicitari Simona...prefer arta si tenisul frumos decat formele rubensiene..care nu au ce cauta pe teren. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti patetic daca asta inseamna distractie pentru tine. Vrei sa spui ca Halep este antipatica prin gesturile pe care le face si prin jocul pe care il presteaza. Probabil ca iti cer prea mult sa te documentezi si sa-i citesti palmaresul. Citind, mintea ta se va deschide si nu vei mai avea gandirea asta de indigen. Daca o sa-i citesti palmaresul, o sa afli ca pe langa foarte multe titluri castigate, plus finale si alte faze superioare la toate turneele de mare slem, Halep este una din cele mai simpatizate jucatoare de tenis din circuit (de catre straini bineinteles). O sa mai afli si ca in 2015 a castigat titlul de Most Popular Player of the Year. Dar ca sa apreciezi un om pentru valoarea lui profesionala, trebuie sa evoluezi ca ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu zic ca Simona a facut un joc bun. I-a lipsit putin sa il castige, dar asa e-n tenis. A demonstrat ca isi merita locul 1 WTA, jucand atat de curajos cu Serena.
simona daca stia sa evite in unele momente...acest tren sigur era sarit de pe sine....
Cum a pierdut un joc Simona au si scos capul serpii veninosi din noroiul existentei lor cotidiene .
continuare:hop ca cel caruia i am raspuns a disparut sa i fie primit
m am facut manga de ciuda ca cea care te a adus pe lume nu ie n stare de nimic bun sub toate aspectele ma bucur ca nu ti pot spune fiule fiindca acele anti si au facut datoria
Văzând acest meci , m-am întrebat dacă poate fi o asemănare între Serena și surorile Press ( Tamara și Irina ), suroricare in anii 50-60 erau invincibile in probele de aruncări la atletism ? Persoanele peste 70 de ani știu la ce ma refer !!!
Vrei sa spui ca stai doua ore in fata televizorului pentru asta ? Hai, las-o balta. Te uiti de frustrat, te rogi sa piarda si iti plangi in pumni cand castiga. Restul e gargara !!!! Totusi, de curiozitate, repet intrebarea, ce natie esti ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.