Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
cine esti tu sa faci judecati de valoare?..daca nu era Simona nici nu stiai cine-i WTA!! :P
acum intelege si negoita ca mai bine se facea tenisman decat pianist, ca talent are suficient
este socant sa vezi cum niste sportive aflate la un nivel atat de scazut pot castiga atatia bani.
Ce va freaca grija cat a castigat ? Un ziar de sport ar trebui sa comenteze despre sport si performanta/neperformanta in sport.
Este socant,incredibil,extraordinar sa vezi cum va chinuiti sa bagati râca in cititori....
Desigur tu esti unu' care face voluntariat, care-si *** *** bani, nu? ***, tu lucrezi pe bani sau pe samburi? Sau - de fapt - nu lucrezi - si-ti astepti ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
foarte interesant. romanii sint vai de mama lor si nu mai stiu daca vor avea job iar in acest ziar vedem ce bine o duc altii. foarte bine foarte frumos. sa faca bani ca sa nu mai doarma de grija lor. traiesc in alta parte si nu se vorbeste de averile nu stiu cui. se discuta cind face bine. sa ridice si ea un spital barem nu cafenele si hoteluri sau masini de colectie. vile peste vile. stiti cum este cu bucatica de aur *** ***? sa fim seriosi dar putin bun simt ca tara este vai de mama ei. atit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar pentru asta joacă haleapa, pentru bani. La mica ciupeală. Îl şi văd pe tacsu stând în şezut, cu ochii cât cepele, şi numărând zi şi noapte la fişicuri din bancnote de 1 dolar. Cu bale la gură. Că doar simona e afacerea şi nu fiica lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.