Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Matei deschide scorul
42
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
0
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
20000 de Euro reprezinta doar o mica parte din impozitele pe care le plateste Halep statului roman, ca sa te tina pe tine, asistatule! Vaccinarea e obligatorie pt a participa la turnee.In curand va fi obligatorie si pentru a te urca in avion***, invata macar o limba straina, citeste si presa straina si cauta sa tu *** de ce fac altii, mai ales unii ca Simona Halep.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciutacule, esti pe aratura. NU AM NEVOIE DE NICIO VEDETA SA MA CONVINGA SA MA VACCINEZ. NU CRED NIMIC DIN CE SE SPUNE. Apoi, cum poate fi un vaccin mai eficient decat boala? Hahalepa cică a avut covid. Atunci are si anticorpi, de ce îi msi trebuia vaccin. Si inca ceva: de ce vaccinul e gratis iar testul pt anticorpi e pe bani? Simplu: ca sa ne vaccinam obligatoriu, chiar dacs am trecut prin boala si suntem imuni.
Ana-Maria (Branza) Popescu si Marian Dragulescu s-au vaccinat tot cu Pfizer, tot la Institutul Cantacuzino. Cei doi cat au decartat la Tziriach ?
Pentru 20.000 euroi, pupila lui tziriach, a facut un vaccin,subcutanat, cu "vitaminele" obisnuite, din timpul turneelor...si, cum il mai intrebam pe gheorghita, "scump, doamna, scump" ?????
ciutacu asta este o *** de om. un zero barat. ca sa fie bagat in seama se ia de diversi oameni care chiar fac ceva pentru tara asta si sunt cunoscuti. in conditiile in care se pierd mii de doze aiurea ca nu se prezinta cei programati la vaccin, face tam tam acum pt o doza facuta de Simona. Pai ba ***, daca stai sa te gandesti, din impozitele platite de Simona, s-au achitat toate vaccinurile Pfizer pe care le va face Romania.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Manipulare de la un cap la altul, marca RTV. In realitate colonelul a fost intrebat de ce Simona a fost vaccinata cu Pfizer in loc de Astra Zeneca asa cum au fost vaccinati ceilalti iar el a spus ca pentru ca ea are un calendar competitional incarcat au decis sa faca vaccinul cu cea mai scurta durata de rapel acela fiind Pfizer, la 3 saptamani. Asta a fost tot. Ciutacu improvizeaza din burta ca sa apara intr-un nou scandal inventat chiar de el, uitati-va ce incruntat e, periculosul!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciutacu s-a molipsit de la răspopitul Gâdea şi îşi vâră mecla pe ecran cu câteva ore înainte de a-şi începe emisiunea.Ăştea nu mai au nici o ruşine?Pentru că orice telespectator de bun simţ este scârbit să le vadă mutrele ore în şir pe ecran .Nu le atrage nimeni atenţia cât sunt de penibili şi enervanţi ?Au pus stăpânire totală pe A3 şi pe România TV ?Le-au adus de acasă?Atunci să se mai uite doar neamurile la mutrele lor de toată jena !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni de doi bani sa te legi de Halep că a primit pfizer. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.