Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Simona are talent cu carul,numai ca sta rau cu pregatirea moral -volitiva!! Intra cu trac in partida,si ii scapa de multe ori primul set!! Mai are o slabiciune,la capitolul deprinde BIOMECANICE!! Daca ar rezolva aceste doua probleme ar defila fara efort prea mare!! Tov Baciu,dupa cate imi dau seama ,te pricepi la tainele sportului,pecun pisica la calendar!! Simona NU ARE ADVERSAR IN acest moment!! Suces SIMONA!!!
pfff..a maturat pe jos la acest turneu cu 3 foste castigatoare de Grand Slem ,e nr 1, a castigat in cele din urma RG dand la toti HATERII peste nas si tot nu e bine...oare cand o veti lasa in pace pe SIMO!
Toata stima noastra Simona ! Pana acum este singura victorie romaneasca notabila in anul centenarului !
Ma bucura mai mult ca s-a spart veninul in hateri decat faptul ca a castigat Halep Roland Garrosul! :-))))))))
Mai stapana psihic, luptatoare a fost mereu. Serviciul nu i-a mers decat pe alocuri. Adevarata stapanire psihica as vrea sa o vad in meciuri cu adversare puternice cand situatia ii este favorabila. Atunci da ea de obicei rateuri...cand se relaxeaza prematur. Pe revenire a stat in general bine, a luptat apana la capat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.