Alte știri din fotbal
Dorin Goian, sfat pentru FCSB: „Le va fi dificil”
0
Nuno Campos, sfat pentru George Pușcaș: „Pe viitor ar trebui să aibă o abordare diferită”
0
Cutremur la nivel înalt! Nicolescu dezvăluie culisele războiului cu rapidistul Angelescu: „Am primit un sfat de la un om...”
1
Ioan Varga l-a dat afară de la CFR Cluj chiar înaintea returului cu Alashkert » I s-a interzis accesul la stadion!
3
Știri din fotbal internațional
UEFA îl presează pe Nasser Al-Khelaifi să candideze împotriva lui Infantino la președinția FIFA
0
Fantoma Atenei » Cum a picat Filipe Coelho același examen și cu Levski
0
A ratat Mondialul și a avut nevoie de psiholog: „Cea mai grea vară din viața mea”
0
Prima consecință în Bănie după eliminarea din Liga Campionilor? » „Simt că Baiaram va pleca”
6
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Am făcut calculul unui corporatist: merită abonamentul de 300 de lei la ...
Libertatea
Ai vreo formare profesionala in domeniul psihologiei clinice si psihoterapiei? De ce altfel ai vrea sa reiei un dialog cu ***? Inteleg, 'huooo fcsbistii', dar totusi, omul asta nu e cu *** iar daca tu te asociezi cu el.. nasol moment.. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, ștrul. Mai devreme, adica in urma cu vreo ora si ceva aveam un dialog cu adriann, dar a intervenit ceva si am plecat. Civilizat e sa explici de ce ai plecat brusc. Io te inteleg ca ai ramas pe site sa mai combini niste barbati, dar chiar nu am nicio problema cu asta. Poti sa stai si 23 de ore pe gsp, si in timpul ramas poate vine unu si te face fericit :))))
de parca te-a intrebat cineva ce faci sau ce vei face ,te simti singur ,simti nevoia sa te destainui online!? trista viata ai ...
eu nu ma chinui dar tare mi-e mila de doctorul care te va prelua ,ii doresc succes!
Am revenit. Scuze ca am ratat ce se intampla pe aici. Intre timp m-am programat si la vaccin prin institutia la care lucrez. So all good. Caut deja vacante in portugalia pt vara. Si, bineinteles,am vazut pe livescore revenirea Simonei de la 2-5. Pacat ca n-am putut urmari si meciul. Anyway...Get in there, Simo! :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si app ,in acceasi seara random era cu noi pe articolul cu botosani ,deci ce vb ca a intrat dupa ce am iesit noi ?
Gata ma, ne-ai convins, cum de nu mi-am dat seama ? BHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Ma prostea, tu intelegi ca treaba pe care o zic eu aici e 100% obiectiva, indubitabila? :))) Asta nu se contrazice cu "iti zic eu ca" fraiere coclit :))))
Da,o campioana castiga si cand joaca prost!Dar numai cu...outsiderii!E adevarat ca in marile turnee Simona castiga greu in prima saptamana(cand intalneste outsideri-care isi joaca sansa vietii-cum a fost si meciul lui Sorana cu Kvitova)!Dar daca intra in saptamana a doua,joaca bine!Sa speram ca si anul asta va confirma!
Pai...merita! Nu vezi ca nu se potoleste! N-ai cu cine! daca te pui la mintea lui, pierzi zile intregi cu discutii inutile!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.