Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Salutare! Ce cont ai avut inainte de asta?
PLANGI POSTACULE, PLANGI :)))
exact ,valerica ,adrian ,catalyn - un singur om!
se duce in finala? cam asa face Simona dupa ce are cate un soc din asta prin tururile 2-3.
Bine Simona ,bravo , sa nu uitam , FCSB este STEAUA si azi dresam catzaua!
Prostălăul ăla le ține evidența altora, dar el postează de pe 2-3 conturi deodată. Și nici măcar n-are prea multă imaginație, scrie la fel, ba chiar schimbă și replici cu sine însuși, fără nici o jenă.
senzational meci, bravo Simona! si australianca a facut meci mare, probabil cel mai bun din cariera
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi amintesc ca acum 3 ani (cand Simona a avut meciul acela teribil cu Davis, 15-13 in decisiv, inclusiv cu 3 mingi consecutive de meci salvate), Wozniacki a avut un meci groaznic in turul 2, cu Jana Fett. Tot croata (!), dar clar mai slaba decat Tomljanovic, insa daneza a avut o situatie mai proasta decat Simona azi. 1-5 si 15-40 in decisiv. Si a luat setul acela cu 7-5 si pe urma a castigat turneul. De ce mi-am amintit de asta? Nu stiu. :-)))
Cel mai frumos meci de pana acum la AO. Bravo Simo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.