Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
vreun puriu divortabil
nu face ciolacu ceva sarbatoare nationala cu zi libera: pomana dopatilor? sa se imparta roxadustat la saracii care nu mai pot alerga
Am primit stelute la comentariul anterior.Cred ca aveti dreptate imi cer scuze.Reformulez:Simona Halepa,esti o frumoasa,desteapta si devreme acasa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
evident
Ma bucur foarte mult pentru Simona. Ii doresc cat mai multe victorii si sa nu se accidenteze.
pai e turneul lui Tiriac, stia ca o sa participe din ziua cand i-a redus TAS pedeapsa.
E neserioasă rău sau este ca Gici Becali numai bani la echipă națională o durea în cot dar la turnee nu o doare aceiași Simona ca înainte de suspendare.
Iar pomană.... du-te acasă dopatoooo
pai sotul avea aproape 50 de ani..cum sa-i faca fata bezmeticii asteia :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.