Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
A zis cineva ca Cibulkova e slaba? E o mare campioana doar a castigat Australian Open in trecut spre deosebire de Simona care se tot chinuie sa faca acest lucru. Dar vechea problema a Simonei, la turneele importante nu face fata decat pana la un anumit nivel, se gaseste mereu una "mai determinata" ca ea si o elimina. Ii lipseste ceva Simonei ca sa straluceasca la un turneu mare, poate stiti voi care o pupati toata ziua ce anume ii lipseste.
Adesea in meciul asta ai impresia ca adversarul Simonei suteaza la poarta iar Simona este portarul si trebuie sa scoata mingea din toate pozitiile.
S-a lasat dominata prea usor.
Taci ma ***', stick nebon ce esti! Crezi ca Cibulkova e o jucatoare slab? E o jucatoare foarte buna cu toate ca Simona nu joaca la nivel maxim, aia joaca foarte bine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E ciudat ce slab joaca, zici ca e parte din jucatoarea din trecut.
zici tu care ai fost acolo... de cate ori?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai Simona stim ca poti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simona se lupta. Se lupta ca un pui de leu. S-a agatat de acel 4-4 si acum la 5-4 cu toate puterile. Cibulkova ataca ca un tigru incoltit si fara mila :)
Daca nu reuseste sa-i ia macar un set Cibulkovei si sa se califice chinuit mai departe, chiar nu avea ce cauta la Singapore
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.