Alte știri din fotbal
Noul președinte al Consiliului de Administrație de la Dinamo: „Vă spun care e diferența dintre mine și Nicolescu”
0
FCSB, demers la TAS împotriva lui Răzvan Burleanu: „Cererea a fost depusă înainte de Paște!”
0
Cine vor fi „secunzii” lui Gheorghe Hagi la națională » Alt antrenor pleacă după 22 de ani de la FRF
0
Fostul internațional prevede un „divorț” rapid la FCSB: „Am zis că Becali nu va rezista o lună fără să se bage! Am greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Bayern a răpus „La Bestia Negra”. Vincent Kompany îl poate depăși pe Hansi Flick + Recordul lui „Bambi” Musiala
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
2
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Nu e vorba de cultura generala ,dar sa nu dai un amarat de search pe Google daca nu esti sigur ce scrii. Se pare ca nu numai ziaristii nostri sunt praf , mai sunt si in occident
Intr-adevar, mi se pare foarte grav sa nu stii tu, ziarist englez, adica dintr-o tarisoara obscura,vai de capul ei, care este capitala Romaniei, una dintre tarile cele mai importante si civilizate tari ale lumii!
bine ca n-au zis ca avem capitala la pascani... budapesta e misto
cu ce capitala au aungurii ar trebuii sa ne mandrim :)))
Nu ma afecteaza deloc, pe voi ziaristii se pare ca va afecteaza pe noi oamenii de rand nu si e lupta voastra inpotriva tuturor si nu a noastra!M-am saturat de mizeriile voastre si de intrigile voastre, angajati-va la SRI, FBI, etc...agenti secreti sunteti, voi cu rautatile scrise in ziare, cu manelistii si infractorii in primele pagini, cu toate c*****e tarii facute vip'uri peste noapte de voi cu promulgarea hotilor in paginile voastre, voi aveti razboi cu ei de imagine si nu noi, bafta voua!;-)
Monte Carlo*
Monte Carlo*
Au corectat ://www.daviscup.com/news/newsarticle.asp?articleid=17323
asa de mare brambureala e la noi in tara.d aia ne confunda lumea.ce sa faci cu alde udrea ,cocos si elena basescu care au cumparat un hotel de 1 miliard de euro la munte carlo.Romania moare de foame dar altii isi permit multe.asta i viata de roman."a facut mama prostia sa ma nasca-n Romania"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.