Alte știri din fotbal
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
0
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Eugen Neagoe a oferit declarația serii după Rapid - Petrolul 1-1: „Nu ne-au făcut adversarii «harakiri»”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Cica„A mers mai departe”!Adica pâna in turul...3!Pai Simona a jucat 5...finale de GS!Iar doua le-a câștigat,dintre care unul(cel mai valoroa),exact la Wimbledon-intrecând-o in finala pe legenda vie Serena Wiliams!Iar tu continui sa te faci de râs!Ești nostalgic dupa acele timpuri când presa„monocolora”nu mai putea de fericire ca jucatoarul cutare sau echipa cutare a PIERDUT„onorabil”?!Ca„s-a luptat”?!Ca a reușit sa câștige un set sau ca A PIERDUT doar cu 1-0?!
Ar urma Sorana la rand pentru castigarea unui turneu WTA in ultimele saptamani: Irina Begu la Palermo, Ana Bogdan la Iasi, dupa o alta finala jucata la Varsovia, apoi Simona la Toronto ! Ele sunt urmasele celor 2 finaliste de la Wimbledon din Romania, la categoria 14 !
Nu are cum să-i de lecții lui Halep nici una dintre jucatoarele noastre de tenis ,nu se ridică nici una la nivelul performanțelor acesteia,ar putea doar să fie sparring partner pt Simona si o spun cu regret, ar putea acestea să facă mai mult ,sunt talentate dar fără ambiție.
Posibil, dar mai bine o infrangere curata, decat niste manareli la mustata...
Da , atat s-a putut !
Da, Sorana e cea care va pierde in urmatorul tur cu Kvitova.
Da, Sorana e cea care e cu 2 ani mai mare si cu toate astea a mers mai departe la un recent GS decat micuta si necoapta SHrek. Hai Sorana, hai Romania, jos Albania!
Sorana este cumva aceea care a câștigat duminică al 24 lea titlu WTA,al 9 lea de Masters 1000?!Sau nu,e una dintre jucătoarele române de pluton care împreună nu au titluri la simplu cat SH.
Sorana este cumva aceea care a câștigat duminică al 24 lea titlu WTA,al 9 lea de Masters 1000?!Sau nu,e una dintre jucătoarele române de pluton care împreună nu au titluri la simplu cat SH.
Felicitari celor doua romance victorioase , Cirstea la simplu si Begu la dublu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.