Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
BINE, SORANAAAAA!!!! Marturisesc ca n-am crezut in victoria ei, rusine mie. Exceptionala victorie cu un adversar foarte greu.
nu iti ies glumele, sunt slabe. Daca nu ai ceva de spus, pur si simplu nu spune.
Pai de-asta Mertens nici nu se strofoaca. Dar pentru a noastra e ceva, n-a mai castigat un turneu de cand avea 18 ani! Unde mai pui si ca i-ar putea suplimentat premiul de potentialul socru ;)
hai
Castigatoarea primeste $ 30 k
Are 1-0, de-acum incolo poate sa joace la 0-0
Intalnirea Halep-Sabalenka a fost ca intre sportivi categoria usoara contra categoria grea. O diferenta imensa de inaltime si masa muschiulara. Sabalenka il batea si pe Nadal ! Atat Sorana cat si Simona merita felicitari. Succes mai departe tuturor sportivilor romani.
Hai Sorana! Baftă multă!
Sorana, ti-a iesit bine pana acum. Fa-o si cu Elise! Iti tin pumnii si te astept cu un platan plin cu profiterol plus ... ce-ti doresti mai mult?!?
Hai Soranica, macar tu, ca nasoasa s-a facut de ras ieri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.