Alte știri din fotbal
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
Știri din fotbal internațional
Prietenul lui Donald Trump, președintele Javier Milei, decizie-șoc: REFUZĂ să participe la finala Campionatului Mondial
0
Maestrul își înfruntă elevul la licența Mondială! » Legătura de suflet dintre De la Fuente și Lionel Scaloni
0
Scandal între englezi » Bellingham, reproș pentru Pickford: „E pe mijlocul porții!”
0
S-a declanșat nebunia la Buenos Aires » Fanii argentinieni au sărbătorit toată noaptea victoria în fața Angliei
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nu mai scrie prostii! Itia a aratat dovezile, si se pare ca Halep s-a dopat sistematic. N-as zice ca a facut-o intentionat, dar s-a increzut orbeste in colaboratorii lui Mortaloglu ala. TAS-ul va mentine pedeapsa de 4 ani, 100%!
prostie e numele tău, Sorana e din Târgoviște, ce treaba are cu ....machedonii ?
Halep e suspendata pe suspiciune de dopaj pe baza unor teste care arata o cantitate minima de substanta interzisa si pentru o perioada extrem de scurta, sentinta va fi contestata la TAS iar dovezile aduse de ea indica destul de bine faptul ca nu a fost intentionat. Asa ca e destul de clar ca madam Serena a postat cu rautate si nerusinare. Ca sa nu mai spun ca ea ar fi trebuit sa fie prima care sa se abtina de la comentarii epntru ca are multe schelete in dulap. Este cvasi-cunoscut ca avea derogare pe motive medicale sa ia substante interzise pentru altii si asta e deja un semn mare de intrebare. Vedeti si evolutia ei in timp la nivel de masa musculara si conformatie fizica, de ex in poza 1 sau poza 3 in comparatie cu pozele 12-23 de la linkul de mai jos. Are fizic de culturist si cu mult mai dezvoltat decat aproape toate celelalte femei din circuit. https://hollywoodlife.com/pics/serena-williams-young-photos/cincinnati-tennis-mason-united-states-16-aug-2022
Mentalitate rudimentara machedoneasca
Ce treaba are comentariul ei cu faptul ca Halep s-a dopat? Faptul ca s-a dopat nu este discutabil. Doar intentia este pusa la indoiala.
Oare Sorana chiar crede că Halep nu s-a dopat? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.