Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Explozie de bucurie în loja lui Lionel Messi la Argentina - Austria » Antonella a atras toate privirile
0
Regele! Leo Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria Campionatelor Mondiale
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
olaru tocmai a castigat un turneu de dublu, cirstea a pierdut finala. cat de imbecili sa fie sa scrie de cirstea si nu de olaru?
Ce titlu de piata!. Astia de la CSP n-au habar de sport, ei cu cancanurile. Sorana a avut un AN F PROST, Acum e intr-o finala anonima de dublu (un turneu oarecare, de 250.000$). La simplu a luat bataie in turul 3 de la anonima...
Niste cretini!!!
e o finala la dublu. Nu la simplu. Dar GSP e celebra pentru titluri mincinoase. Ea zice ca e gazeta de sport dar in site da si multe linkuri de cancan. GSP = Gogosi si Soparle de Presa. Zise sportive, in timp ce sunt mai mult de barfe.
iar o mizerie de articol...daca spui "finala" inseamna ca turneul are una singura. ori, tu, tar..fa pena..la ce esti, intentionat pui un titlu gresit, ca un milog fututimortiimatiiingat de hot de click-uri.
Din cite stiu nu eu este Ajla Tomljanovici, ci Alja Tomljanovici. Dar constat ca sinteti foarte fentosi! Sorana Cirstea s-a calificat in finala! Dar ati uitat scumpilor, sa mentionati ca la dublu! Acuma ce mai conteaza ca- simplu, sau ca-i dublu, sanatosi sa fim, ca-i bine si la vara, o fi cald! Sanatate si virtute!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.