Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
1
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
1
Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat la limită promovarea directă în Superliga: „Puțin atipic, ne-a costat scump”
2
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Neee, sunt egale, gazdare!Sorana are 2 titluri Wta iar Simona are tot doua....de GS !:)))))
Ar trebui sa fie clar pentru toata lumea ca Sorana, indiferent de locul in clasamentul WTA, a fost intotdeauns peste Halep.
Mitele, de unde pana unde e Saville mai in forma ? Deci, dupa logica ta, Simona a renuntat la doua turnee ca sa aiba scuze sa nu participe la Fed Cup ?:))))De unde sa stie un prostalau ca tine ca Simona are cele mai multe participari la FED Cup ?
Daca o depaseste o sa fie un succes nemaiantalnit:))))..Bine, ele si acum sunt egale, Sorana are doua titluri Wta si Simona are tot doua........de GS !
Așa memorie scurtă ai? N-au trecut două săptămâni de la meciul direct...
Pardon …. Nasul
Sorana e super șmecheră .O fi mai jos in Clasament , dar ii da cu flit lui Halep din toate pozițiile . 10 clase peste Halep Pe Halep nu o ajuta nici înălțimea săi poată ajunge la nudul Soranei …. Hai Sorana ????
La Simona se repetă aceleași scenarii ca și în anii trecuti când se apropie meciul echipei naționale se accidentează aici nu primește bani sau când vede că trebuie să joace cu 0 jucătoare mai în formă mereu se retrage cred că ce face ea este record de abandonuri,se mira de Barty că sa retras la 26 de ani poate ar trebui să se gândească la cest lucru
Yo nu cred ca Sorana e "profitoare" cum insinuiaza gesepistii! Din cite stiu eu e o fata talentata si chiar muncitoare citeodata! ????
Pai ramine fara carnet daca o depaseste pe linia continua!????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.