Alte știri din fotbal
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
0
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » Revenire la antrenamentele lui FCSB
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
cand joaca?
Bafta Sorana!!! cell putin optimi .. go go go Sorana
Din pacate nu a impresionat in partida cu Dubois, o jucatoare care nici nu e nici in top 100 si care a castigat numai un meci anul acesta(inainte de US open). Sorana este cea mai buna tenismena a noastra, dar deocamdata nu are stofa sa intre in primii 20. Are probabil nevoie de un antrenor de clasa superioara. In orice caz felicitari pentru calificarea in turul 3.
cand o sa castige trofeu sa ne anuntati...deocamdata , apa de ploaie.
fan298: sportul de performanta se realizeaza cu bani, nu ai bani... degeaba ai talent.
ce retardati sunteti unii...
sunt idioti cei care fac comentarii impotriva soranei.avem o jucatoare de tenis care ne reprezinta cu brio in lume,si pe idioti ii intereseaza cu ce se ocupa tata-sau,mai bine nu scrieti nimic daca in afara de ciuda si prostie nu aveti nimic in cap.a fost in sferturi la wimbledon,asta nu vi se pare performanta?la fotbal nu avem nici jumatate din performantele care le avem la tenis sau handbal si idioti in loc sa-si vada de treaba lor,ei trimit mesaje aiurea.daca va impuscati lumea nu ar castiga
nu cred k se referea la nationalitatea, ci la atitudinea si mentalitatea ei
da de Jelena Jankovic ai auzit?
da ce-i?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.