Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Problema este ca cine il stie pe Ilie, stia unde va ajunge orice chestie pornita de acesta…
Ideea e ca guvernul a sperat ca Ilie Nastase chiar o sa faca o academie acolo, ca o sa se dedice tenisului daca i se ofera conditii. Nu mi se pare nici o mare dezvaluire si la nivel de principiu decizia a fost corecta, trebuia doar introdusa o clauza care sa-l oblig sa aiba un numar de cursanti in fiecare an etc etc.
Munciti mai mult, dragi romani, ca sa platiti taxe mai multe si sa-i tineti pe astia in puf. Cat a fost parandaratu pentru terenul ala, Virgil Călina?
Imi aduc aminte Urla ca pkeaca in Ungaria daca nu i se da ceva.
Cel putin Hagi l-a modernizat si l-a introdus in circuitul turistic. Pe cand Ilie Nastase nu a facut mare lucru. Si chiar daca pleaca va fi un no name pentru tanara generatie. Pacat de el.
Si Nicolae Badea a primit pe persoana fizica stadionul Dinamo. Ne-au trebuit ani de zile si de procese ca sa scapam de raul facut de Nastase Adrian si Compania. Nu mai scapam de securistii astia. E tara lor.
Dar, va mai mira ce JAF calificat se-ntampla, in Romanika bugetara, de vreo 30 de ani incoace !? Surprinzator este ca, la cat au subtilizat astia, in ultimele 3 decenii, de unde draq a mai ramas ceva de subtilizat ?! Aaa, mi-am amintit, banii europeni ... Vom breveta, dc n-am breveta deja, noi romanii, modalitati de subtilizare, a banului "imposibil" de subtilizat ... :))))
Și când ii mai auzi pe marii sportivi ai României că nu au fost recompensați la nivelul performantelor realizate.Ilie ,nu demult, ameninta ca-si ia jucăriile și se muta intr-o țară occidentală unde să fie respectat cu adevărat. Bravo vouă pt performantele obținute, dar în nicio altă țară n-ati fi beneficiat de atâtea facilități și premieri.un pic de decență și recunoștință nu v-ar strica!!!
Și Hagi a fost„recompensat”cu hotelul din Mamaia(Yaki)!Dar nu ne pare rau,pentru ca altfel ar fi fost„privatizate”pe doi lei unor„investitori strategici”din„spațiul UE”!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.