Alte știri din fotbal
Gazon de Liga Campionilor la Craiova! Imagini cu noua suprafață de joc din Bănie
0
Alexandru Pantea a plecat de la FCSB și a fost prezentat la noua echipă!
0
„Se încearcă o reziliere” » Conducerea Rapidului anunță negocieri pentru despărțirea de jucător
0
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Echipa pregătită de Nuno Campos
1
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a păstrat doar un jucător la sfârșit de contract » A semnat până în 2027 cu salariu înjumătățit
1
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
NU e Mbappe! Thierry Henry a numit cel mai important jucător al Franței: „De pe altă planetă!”
0
Congolezul care a jucat aproape toată cariera în Anglia a analizat echipa lui Tuchel: „Are puncte slabe. Asta vom exploata”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
6
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Duminica se da decizia?Ma indoiesc.
Curați pe naiba!
cum au umilit-o? i-au turnat roxadustat pe gat ca sa iasa pozitiva la control? trisorii sunt pedepsiti in lumea buna
am mai intrebat asta: de ce a parasit-o barbatul imediat dupa ce s-au recoltat probele la US Open? ca au semnat divortul in doua saptamani!! de curata? parerea mea e ca a stiut exact ce rezultat iese si a facut marturisirea acasa cand a avut ghinionul sa i se ceara probe. apoi: de ce s-a aruncat imediat la operatie la nanau pe sestake? ca sa aiba acoperire pentru retragerea din activitate o vreme? intreb, nu dau sentinte... doar ca nu ne-am nascut cu totii ieri si *** halep (slaba Domnului!!) chiar nu e mai inteligent ca noi toti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Carlito joaca astăzi la barcelona...trebuie sa fii nu prost ci foarte prost ca sa spui ca un tenismen se poate ascunde de controalele antidoping...baa, un tenismen e obligat sa anunțe unde poate fi găsit...
Bună ziua tuturor! Forul mondial al tenisului si tribunalul ( zice-se independent) britanic si-au batut joc de Simona Halep. AU UMILIT-O ! E o mare mizerie! O mare nedreptate! Asa ceva nu s-ar fi intamplat daca in locul Simonei ar fi fost o jucatoare din SUA. NIȘTE NEMERNICI!
Si aia
de Rafa zici?...ăla care a dispărut în munți cînd se făceau controale antidoping, nu mai știa nime de el, cică se „antrena”, deși io cred că mai degrabă se detoxifia....și amu după ce a pățit Simo, onor Rafa a dispărut brusc din turnee, cică „accidentat”, ca și ălalalt brunețel hispanic, Carlito Alcatraz...da la ăia nu sînt suspiciuni, ăia sînt eroi ai vremilor noastre, nu simpli machedoni de la Constanța
nu merge cu povesti d-astea
Eiii... sunt curati ca s-au spovedit si impartasit, nu ca n-au pacatuit :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.