Alte știri din fotbal
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
Știri din fotbal internațional
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
2
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil va trece de Rodionova. Să vedem dacă trece și de Blinkova.
Se vede ca suntem frati! Cat pe ce sa ma zgarii intr-una. D'asta, mai schilambică; e drept e ceva ani d'atunci... more than I care to remember. Ca sa nu mai vorbim de observația unui prieten (o mai ții minte p'aia care ma invita la cafea? Eh, barbac-su ei.) - care mereu o incurajează sa nu mai tina cura de slăbire pentru ca e un car de nervi, tot timpul. Saracu' Alex, știe el ce știe.
Vardy, sa stii ca mie imi plac femeile care papa tort (si nu doar o felie). Pofticioase de felul lor si usor impanate. Sunt mai misto decat cele care consuma obsedat piept de pui la gratar cu salata. Acum vedem cum iese tortul pe teren.
Hai că a tras tare, vorba cuiva mai jos, tu crezi că tortul ăla s-a mâncat singur?
43 de minute de suspans…
Adică pe la 14:30, cel târziu 15:00, e la duș.
Salut! Rusoaica trebuie invinsa. Cu australianca vezi tu ce faci. Vrenuri bune si departe de barbati ca Iuruc si Mouratoglou.
E interesant cum toata lumea considera ca e "inecata", desi nu prea vad argumentele pentru asta. E o jucatoare ce nu a jucat dupa o perioada de suspendare, despre care habar nu ai cum va evolua cand revine pe teren. Poate e "inecata", poate nu. Eu mi-am facut o idee dupa meciul ei de la Miami: sa revii dupa 1 an si jumatate de absenta si sa iei set 6-1 cu Badosa inseamna ca esti cat se poate de capabil. Ok, nu era nici Badosa in forma ei cea mai buna, a pierdut meciul ulterior, dar vorbim de 1 an si jumatate de absenta si de o revenire pe neasteptate, adica nu stia ca revine si s-a pregatit luni de zile, a cam aflat peste noapte, s-a dus sa joace si a facut-o bine. De asta eu sunt extrem de optimist ca va reveni la un nivel complet neasteptat de inalt. Mult peste cum au revenit Kerber sau Wozniacki, de exemplu.
Carne de tun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.