Sa plece acasa....Nu este capabila sa dea mingea in teren, numai fileu si afara stie. Sa lase pe Carstea si Mitu, sa ne reprezinte.

Daniel Vita  •  21 Aprilie 2019, 19:48

anne1970_ar
anne1970_ar  •  12 Aprilie 2015, 22:01

Psihic de toata jena, sa ai 5-1 si sa pierzi, suna ca in secventele din filmele cu prosti...

kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  12 Aprilie 2015, 08:58

Irina,probabil sa speriat ca meciul poate fi asa de usor cistigat,conducind cu 5-1 si nu si-a mai revenit,asta este,oricum mai are de muncit mult daca vrea sa ajunga in primele 20 tenismene ale lumii!Nemtoaicele alea primele 4 ( A.P./A.K/S.L./M.B.) din WTA,toate au probleme "la mansarda"!Le urmaresc de vreo 4 ani si sincer vorbind astea si Ana Ivanovici pot "exploda" oricind....

ataraxia
ataraxia  •  11 Aprilie 2015, 22:43

patetica aceasta begu...***

lapusneanul
lapusneanul  •  11 Aprilie 2015, 17:32
Postat de alb_rosu_in_vn pe 11 Aprilie 2015, 12:09

Pacat ca nu a reusit sa castige primul set la 5-1 cand a ratat 2 mingi de set. Acel moment a marcat-o pe rina, care nu are inca un psihic atat de puternic ca al lui Kerber. Apoi a asteptat pre mult greselile adversarei, care n-au mai venit atat de des ca la inceputul meciului. Kerber si-a intrat in ritm si i-a fost greu Irinei sa-i mai faca fata. S-a vazut diferenta de clasament si de experienta intre cele doua. sa speram ca Irina se va prezenta mai bine la Fed Cup.

a avut 5-1 si 40-15 cand a ratat un vole usor , de acolo s-a rupt filmul in setul 1, pe urma a avut 4-2 in setul 2 si a servit, a inceput cu dubla greseala.......in vecii vecilor nu o sa ajunga in top 20!