Alte știri din fotbal
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB! „Voi o să fiți la mine” » Ce le-a spus lui Florinel Coman și Denis Drăguș
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Alex Chipciu a dezvăluit discuția avută cu Mihai Rotaru: „A adus niște investitori, ăsta e bugetul lor”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Il cunosc pe Firi si intr-adevar e un om special. Tenisul si sportul romanesc ar fi mult mai departe cu mai multi oameni ca el. Felicitari!
"Mie tenisul îmi dă linişte, pace sufletească. E o meserie pe care o fac din plăcere." Tocmai aceasta "placere" il face un antrenor special.
Faptele vorbesc pentru omul asta!Ce a facut cu Victor e incredibil si inegalabil.Domnul Geambasu ar face bine sa scrie o carte despre drumul in tenis si viata acestor 2 oameni!!De la zilele de inceput fara sprijin... la glorie! Functionarii din FRT ar face bine sa-l aprecieze si sa profite de astfel de antrenor pentru selectie,strategie etc. Firicel= un om de mare caracter,vizionar si care-si merita respectul iubitorilor de tenis si sport din Romania. Felicitari GSP ptr articol! La mai mare
mult succes in continuare d-le tomai k ajutorul d-voastra simona sa urce in top 10 si sa mai descoperiti tenismeni de valoare pt romania
Ca de obcei,Geambasu surprinde prin articole de gala. O singura remarca as face si anume ca Firicel e cu adevarat antrenor, de vreme ce l-a urcat pe Hanescu in primii 50!.
Imi place mult sportul, probabil 60-70 % din timpul alocat vizionarii, o acord fotbalului. Dar nu se compara cu linistea ce mi-o aduce cand urmaresc un meci de tenis sau un tur de ciclism (Turul Frantei si Giro fiind preferatele). Sper sa reuseasca Simona, am urmarit un meci de-al ei pe net, cu comentariu in engleza si e deja faimoasa din cauza acelei micsorari. Are sansa sa devina vedeta in sport.
Foarte interesant interviul,am citit cu mare placere,asta asa vrea sa vad mai des...nu cu cine mai umbla X sau Y
Interesant interviu, mult peste ce ne ofera noua presa din Romania. Mi-a placut mult Simona in Australia, are o lejeritate fantastica in a lovi mingea si se deplaseaza foarte bine in teren. Din pacate a lovit de prea multe ori banda fileului in meciul cu Radwanska. Mult succes in continuare!
frumos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.