Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Titlul din stire e mincinos-asa e " moda"!Castigarea Marelui Slam inseamna castigarea tuturor celor patru turnee de GS intr-un an!In contradictie cu continutul stirii,unde se mentioneaza in mod corect"turneu de Grand Slam"!
Esti imaginea perfecta a penibilului ! Cand nu avea Grand Slam , toti haterii pronosticau ca nu va castiga niciodata unul ! Acum au aparut alte chestii de contestat : nu a castigat niciodata turneul campioanelor , nu are atatea Grand Slamuri ca Graf...bla bla bla ....Si stai linistit ca nu o facem noi vedeta ! E o vedeta internationala cunoscuta despre care vorbeste intreaga presa internationala ...ca doar e numarul 1 mondial ! In sport sunt mereu sportivi care se imbolnavesc , cedeaza sau renunta la turnee , sau sportive care raman gravide . E mersul normal al vietii . Nu a fost o conjunctura de care a beneficiat special Simona Halep !
pai, sustine-o tu pe Veorica Dăncilă sau pe Mulguța Vasilexu, ca le da talentu' pe nas. ma mir ca mai ai vene, nu ți le-ai smuls cu furculița până acum?
Cand i-am sugerat cuiva (nu dau nume, dar se intelege cui) ***, comentariul mi-a fost cenzurat. In schimb lasati pe site toate comentariile *** ale unor indivizi. Rusine GSP!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa fii fericit ca nu doare prostia ! In fiecare zi erai amendat pentru tulburarea linistii publice !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va avea ocazia sa mai rupa cateva rachete de tenis si va fi fluierata din nou de engleji Asta e valoarea lui Halep. Ar fi buna la karate.Orgoliul e bun in sport, dar prostia sa arunci cu racheta de tenis si sa ajungi huiduita arata cat de limitata e ***. In loc sa sustinem romancele noastre talentate, o facem vedeta pe aceasta neica nimeni. Nu a castigat la Turneul Campioanelor de 3 ori s-a clasat pe ultimul loc in grupe, iar pe locul 1 a ajuns doar datorita adversarelor. Ori s-au imbolnavit, ori au cedat, ori au renuntat la turneu, ori au devenit gravide. Steffi Graf a castigat 22 Turnee GS , Halep are doar 1...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.