Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid » Derby între primele clasate în Superligă, în ultimul meci al rundei 19! Echipele probabile
0
UTA - Petrolul, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
4
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
13
Știri din fotbal internațional
Fostul internațional s-a dat în stambă » A zdrobit rivala în derby, apoi a făcut un gest obscen
0
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi, anunțat titular
0
Schimbul anului? » PSG și Manchester United pregătesc o mutare surpriză
0
Wayne Rooney, atac dur la adresa lui Mohamed Salah: „Își distruge moștenirea”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
súgí bélénghérul láchíósule .
sper sa piarda in primul tur!
...Legat de partciparea sau neparticiparea Simonei Halep datorită tragediei din familie,o situaţie asemănătoare a trăit Novak Djkovici în 2012 în turneul de la Monte Carlo...El a ales să continue turneul neparticipînd la funeraliile bunicului său însă vedeţi în link ”rezultatul” finalei contra lui Nadal... ://www.telegraph.co.uk/sport/tennis/atptour/9220559/Novak-Djokovic-emotionally-spent-after-death-of-grandfather-as-Rafael-Nadal-wins-eighth-Monte-Carlo-title.html
,,Alarmă falsă. Halep nu se retrage de la Indian Wells. Simona a făcut luni un singur antrenament, în loc de două'' -MADE IN PROSPORT-
Pliskova*
...va deplasati foarte repede-n viitor.. :-);-) D-rele Muguruza, Pliscova si Radwanska merita cel putin respect (sportiv) ;-):-)
'Problema' ei (deocamdata) sunt cele 2: Serena si Maria. Asadar pana in semifinale...succes !
Buna ziua Dificultatea turneului este arhicunoscuta iar d-ra Halep trebuie sa demonstreze, ca-i poate face fata aidoma celorlalte competitoare :-)..ieri citeam, intr-un articol al d-lui Leighton Ginn (site-ul oficial I.W.) ca principalele favorite d-rele Sharapova si Williams sunt pregatite pentru ultima confruntatie . :-);-)
Omeneşte,creştineşte,de bun simţ,nu trebuie să mai participe la acest turneu. Or să mai fie turnee,este la început de carieră. Nu contează ”CUM” sau ”CINE” a fost vărul ei primar...După asemenea tragedie are nevoie de linişte,nu se poate prezenta la turneu ca şi cum nimic nu s-ar fi întîmplat...Ar fi inuman!
Lasa omul sa scrie cum vrea! Cu ocazia asta mai invatam si noi cate ceva. Chiar ma pregateam sa caut pe net sensul cuvantului, sa vad daca m-a injurat.:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.