Alte știri din fotbal
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Oaspeții au întors
13
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Repriza secundă aduce primul șut pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Batin are ce multor fotbaliști le lipsește,si anume creier.Imi place mult,de pe vremea când juca la UTA,va confirma la voi,sunt sigur.In rest,mersi și doamne ajuta! să fie,dar vezi că-i complicat,nu merge doar după cioban,mai avem și tabăra cealaltă.Hai,seară faină!
Sper sa ai dreptate sa nu fie un 'foc de paie"meciul asta al lui batin si mai sper sa gaseasca doi mijlocasi de viteza pe ambele benzi . Va urez sincer sa va recuperati sigla si numele si sa va intoarceti in ghencea cind vreti voi . Fara cele 2 peluze alaturi steaua nu e steaua oricite transferuri face gigi . Parca nici PCH-ul nu mai e acelasi la derby precum era cind peluza de vizavi era ocupata de SUD STEAUA .
Pa , seara placuta!
Hai că m-ai pierdut pe drum..nici măcar de dragul discuției nu mă pot preface că sunt interesat...:)) Mă bag la un film serios,hotel transilvania 2...O seară faină.
Trebuie adus un fundas stanga ca nu avem decat pe filip urgent, in rest daca rednic trece peste orgoliu si ii readuce pe gavrila, ionut serban si matei la echipa ducem pana in vara, daca nu trebuie adusi 3 inlocuitori si pentru ei!
Cu Batin ați făcut o mișcare bună...sunt sigur că ajunge jucător de bază.
Și nu-i o veste proastă , măcar nu joacă la FED Cup , că poate o apuca durerea la găurile de la cercei și ne mânca meciurile ... Sau poate o apucau chinurire facerii , că dacă și-a micșorat pieptul poate și-a micșorat și burtica , și nu se vede ...
oricum, ea e OUT de aproape 2 ani. era de forma pe teren, ca nu cred ca era mai breaza decat copiii aia care alergau cu prosoapele. daca ar fi facut schimb de locuri cu oricare dintre ei, rezultatele erau aceleasi.
Sadat Bukari cel ce a fost la Astra care intra cand era fatai accidentat sau suspendat era bunicel ,isi facea treaba astra cu el! Dar noi avem gnohere/essombe/batin + pustiul moldoveanu nu atacanti ne trebuie, ci mijlocasi centrali, extreme si inca un fundas de banda!
Ar fi fost tun aducerea lui,ce dracu!...gymd,el ii tot scoate..:))).acum 3 zile zicea că vine iar un vârf,a văzut că pe contul lui de wiki era trecută dinamo ca echipă actuală..unu sadat,sau ceva de genul...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.