Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, reacție după ce Ngezana a ratat lotul Africii de Sud: „Pot să-l pun în cămaşă de forţă şi să-l duc să se opereze?”
0
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
1
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Ciprian Deac a sărutat gazonul și a început să plângă
0
Final în CFR Cluj - FC Argeș, ultimul meci din cariera lui Ciprian Deac » Două goluri pe final
3
Știri din fotbal internațional
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Cioflingării +cioflingari,altceva ..nimic.....
Stai domnule bland ! Napoleonii împachetători știau precis ce fac cu urma lor de deontologie iar comentariile confirma mizeria jurnalistica . Si sa nu uit, corect este v-ati ! N-o spun cu dojană, sa nu ma intelegeti greșit
"Azarenka a zis ca e din Florida baaaa hai sa radem baaa ahahahahahah". Daca va-ti fi uitat la video si intelegeati si limba engleza, Azarenka zice "i live in Florida, i'm used to hot weather"..."traiesc in Florida, sunt obisnuita cu vremea calda". Deci voi radeti degeaba si asta de a tradus articolul a invatat engleza de pe etichetele de Coca-Cola.
E din Florida, ahahaha
Azarenka e din Florida. Ce gluma.
Sa nu exageram, dacă te vei uita pe calendarul competițional vei observa ca turneele outdoors se desfășoară in general când e cald sau foarte cald, umed sau foarte umed. Asta e și motivul pt care nu doar Vika ci multe alte tenismene de top, inclusiv surorile Williams, se antrenează in Florida și nu in Colorado :-) Io zic ca a procedat corect, nu e vina nimănui ca e frig și a început sa ploua, însă nici sa ții un sportiv încălzit complet la 8C înfășurat in prosop nu e corect, pot apărea contracturi musculare și alte probleme.
Ce va mai place ideea de scandal! Scandal la nationala, scandal la Dinamo, scandal la tenis, la orice! In fine, schimburile verbale ale Azarenkai cu oficialii parizieni nu cred ca intra la definitia de"scandal'.
La 73 de ani, treceam și eu de ea!????????????
Danka Kovinic (73 de ani, ????????????????
"Eu sunt din Florida..." Credeam ce bielorusii sunt oameni mai rezistenti la frig. Oare are habar ce se intampla la ea in tara? Chiar daca are dreptate cu statul in frig, tot da dovada de un caracter infect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.