Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
3
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
18
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Ce le făceau femeile ISIS tinerelor capturate, din gelozie: „Erau chiar mai ...
Libertatea
Felicitari Simona ! Pentru mine nu conteaza ce faci in jocurile cu celelalte jucatoare .Daca o bati pe nesuferita asta de Konta ma faci fericit .Craciun fericit !
felicitari simona ai umilito din nou pe plangacioasa konta iai aratat unde e locul ei! gura mica contestatarilor
O vitorie de bun augur pentru Simona. De altfel, Simona este net superioara anglo-maghiarei Konta si parca era pacat ca palmaresul dintre cele doua sa fie atat de dezechilibrat in favoarea adversarei Simonei. Este, mai presus de orice, o victorie de moral, mai ales ca Simona trebuie sa-si apere pozitia de adevarata posesoare a "one world". Konta a fost, de fiecare data, o "nuca tare" pe care acum Simona a reusit sa o "sparga". Succes, Simona, in anul care vine!
Bravo Simona!
Simo, sus răsare,/Si Johanna, ... moare,/Simo ... luminează,/ Nasty ... jubilează !!!
voua chiar nu va e rusine? avem o fata din tatra asta de ***,ca nu pot spune altfel care este numarul unu in lume,pe munca si talentul ei,iar voi nu suntenti in stare sa apreciati asta.si va mirati ca o ducem prost.sunteti primi si cei mai mari vinovati.va doresc ca simona sa va stea in git pt. inca vreo zece ani!!!la multi ani si multa sanatate simo !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca e fara miza bate lejer Halep. cand e vreun turneu de GS ceva se bate singura ca e labila psihic si nu suporta presiunea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.