Alte știri din fotbal
Acuzații grave aduse de mama arbitrului minor care a fost bătut la Craiova: „Mi-a spus că a luat bătaie pentru că e prost” » Ce spune tânărul despre incident
1
Mihai Stoica, reproșuri pentru antrenor: „Să nu uite”
0
Ei sunt jucătorii care pleacă de la Dinamo în vară
1
Experții internaționali au decis: cum arată echipa sezonului în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Bineinteles ca n-a fost o executie, dar ce pretentii poti avea de la *** PS: salutari de la edmond_dantes :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lucic-Baroni e piaza-rea a Simonei de la US Open. Dar de atunci croata a scazut mult. Lauren Davis a reusit de curand un sfert pe zgura, la Charleston, dupa ce a invins-o pe Bouchard. Croata e mai talentata, dar mai batrana, Davis e mai imprevizibila. Normal ar fi ca Simona sa bata pe oricare. Sa vedem.
asa sa faci, sa nu ne mai dai emotii degeaba :))
gresesti .... mai amuzant e ca isi inchipuie cineva ca o poate intalni pe ivanovic in sferturi .... cand a ajuns aia ultima oara in sferturi, oriunde?
ok promit pana la meciul urmator sa-mi mai fac niste ***..sper sa-mi iasa mai bine data viitoare :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Executie in 85 de minute - scrie gsp. Eu, ca nespecialist in tenis, indraznesc sa opinez ca n-a fost tocmai o executie. Gresesc ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa ziceati si la indian wells dupa ce a pierdut un set cu gavrilova in primul tur :))
Absolut adevarat ! Daca s-a scremut atata cu o no-name va dati seama ce mult " promite " in continuare .
din moment ce a anuntat grivei ca e pericole era clar ca nu va mai fi nici o sansa pt rodina. mereu cand anunta pericolul exact atunci se termina suspansul. grivei asta nu prea le are cu mirositul pericolelelor. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.