Comentarii (101)
merace
merace  •  07 Septembrie 2015, 23:58
Postat de grande.balaci pe 07 Septembrie 2015, 23:52

Sincere felicitari!O sportiva enorma ,face cinste unei tari de ***,corupta la cel mai inalt nivel!!!

tara tine cu Simona. Presa tine cu propriul rating! :D Sa nu uitam!

merace
merace  •  07 Septembrie 2015, 23:55

La acest nivel, toate jucatoarele ramase in competitie sunt obosite si sufera fizic, dar va castiga cine rezista mai bine la efort si suferinta. HAI SIMONA!

corcosan
corcosan  •  07 Septembrie 2015, 23:53

Cand ai o zi proasta trebuie sa folosesti absolut toate mijloacele legale si morale ca ca castigi. Nimeni nu poate demonstra ca avea sau nu probleme fizice asa ca eu unul ii dau ei crezare si nu celor care o contesta. Aruncati cu noroi in munca unei persoane care munceste cat multi alti semeni de ai nostri la un loc

grande.balaci
grande.balaci  •  07 Septembrie 2015, 23:52

Sincere felicitari!O sportiva enorma ,face cinste unei tari de ***,corupta la cel mai inalt nivel!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

romil
romil  •  07 Septembrie 2015, 23:52

Slavă Domnului Simona !!!Ai reușit să treci şi de acest hop !!!Cu Doamne ajută mergi mai departe şi fă-ţi treaba cum poţi şi cum ştii tu mai bine.Deşi ştiu foarte bine că n-ai timp să citești aceste comentarii (şi chiar dacă ai avea ,e mai bine să nu le citeşti căci multe sunt foarte răutăcioase) am trimis aceste comentarii tocmai pentru cei care, sărmanii, te împroaşcă cu invective,ură, dispreț pentru că nu ştiu să(se) respecte.Nimeni nu-şi bate joc de un om cum îşi bate joc omul de el însuși. Amin și Doamne ajută Simona !!!

corcosan
corcosan  •  07 Septembrie 2015, 23:48
Postat de manu. pe 07 Septembrie 2015, 23:30

@corcosan iti dai cu parerea fara sa ma cunosti...respect munca tuturor si oamenii ab initio...mai putin prefacutii

A jucat curat la turneul campionelor, Sharapova a facut-o cu pauzele din finala si cu tragerile de timp la serva, asa ca sa nu mai discutam de prefacatorie Eu unul turbez cand avem o singura persoana care a scos capul in sport si incepem sa cautam nod in papura Daca nu va place de ea uitati-va la fotbal ca acolo aveti ce vedea

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Septembrie 2015, 23:46
Postat de manu. pe 07 Septembrie 2015, 23:30

@corcosan iti dai cu parerea fara sa ma cunosti...respect munca tuturor si oamenii ab initio...mai putin prefacutii

Ce nu înțeleg e altceva, si asta e valabil pt mulți de pe aici: daca nu iti place Simona Halep de ce te deranjezi sa te uiți la meciurile ei?! Merita sa te enervezi de fiecare data cand câștiga si sa te făci de *** pe forum?! Nu sunt neaparat fan Halep insa tin cu ea pt ca e o luptătoare, e pe locul 2-3 in lume de un an si ceva, deci sa spui ca este vorba doar de noroc trebuie sa fi or prost or orbit de frustrări, intr-o lume unde ea este un mic David de 1.68m si vreo 60kg care aproape la fiecare meci se bate cu un Goliat in fusta de peste 1.80m si construcție de barbat. Ce fel de om pot sa fiu sa tin de exemplu cu o Azarenka care e cat șifonierul cand se lupta ca amărâta asta de Halep?!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

idi53
idi53  •  07 Septembrie 2015, 23:43

Am vazut o ADEVARATA luptatoare si o sportiva de exceptie!FELICITARE SIMONA!Daca si fotbalistii ar lua exemplu de la Simona eram deja calificati!Asa mai avem de muncit!

manu.
manu.  •  07 Septembrie 2015, 23:30

@corcosan iti dai cu parerea fara sa ma cunosti...respect munca tuturor si oamenii ab initio...mai putin prefacutii

manu.
manu.  •  07 Septembrie 2015, 23:28

@*** pe tine te scarbeste adevarul? vai tie!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează