Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Nu prezic obsesiv, pana acum am zis doar ca nu isi apara titlul, iar acum zic ca meciul urmator e ultimul, desi as fi preferat sa fie cu moldoveanca spanioloaica...
se face
Esti prost si deci pardonabil. Iar lapusneanul, articulat, unicul, totusi e dedublat, lapusneanul2, dar ambii tot din bacsis de chelneri de terasa in Ferentari traiesc... Si cu seminte de floarea soarelui, evident.
:-)))
Intelege ca pot exista doua cuvinte identice ca forma cu inteles cu totul diferit, venite pe filiere distincte; nu e greu.
"Daca"? Ce-i cu tine? Eventual "cum". Iata, pe lângă tenis, i-am mai descoperit un talent: etimologia. Trebuie să recunoaștem că e inepuizabil. :-)
Nu pot sa prezic ca bate "Simona", cum ii zici tu (va cunoasteti si va tutuiti?), sau halepa, cum ii zic eu, ca e o diferenta intre a bate pe cineva la tenis si a castiga un meci dupa un set de reguli prestabilite care include acte autodefetiste (adica cand adversarele se bat singure...). Daca halepa ar fi o maremjucatoare care ar fi in stare sa bata adversare bune la tenis, nu la antijoc, tot nu as prezice vreo victorie a ei, pentru ca e foarte antipatica.
Iti spun inca o data si ma opresc.Termenul de bulgar a aparut abia in secolul 7.Latinii aveau cuvantul in limba lor inca de acum 2700 de ani. Prin urmare vulgar nu are cum sa se traga din bulgar.Nu vei gasi aceasta ineptie nicaieri in lume scrisa sau spusa de vreun istoric.Nu exista decat in mintea ta.Cat despre tenis...nici nu are rost schimb vreo vorba cu tine.Hai sa ne oprim aici.
am intrat doar sa vad daca prostul klauz se face iar de ras....
Să nu-mi răspunzi, nu suport căpoșii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.