Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Mă doare undeva că e tânăr! Să dea gol!”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
La RG un cuvint de spus vor avea Wozniacki,Svitolina,Muguruza si Kerber, cum am spus de dimineata.Ele vor face legea in Paris.Cu un joc halepian nu poti face fata intr-un grand slam!! La Roma,unde a absentat in finala, Halep a demonstrat,ca nu este de nivelul unui grand slam !!
Corect. Libertatea de exprimare ia o turnura diferita la noi românii. Simona este fara discutie ce are România mai bun la ora asta. Cel putin in sport. Restul este apa de ploaie. In plus, Simona nu datoreaza nimic celor care o urasc pe aici. Daca nu-ti place cum joca nu te uita. Simplu ca buna ziua.
Simona a jucat si azi ca si ieri si ca i intotdeauna Ieri a avut 17 winers si 21 greseli nefortate Azi 13 winers si atatea greseli Cea care a pierdut ieri a fost Sharapova 41 de greseli nefortate 9 duble greseli Azi Svitolina 14 greseli nefortate Tenisul si titlurile se joaca riscand, venind la fileu, cu ambitie, nu multumindu te cu locul 2 sau batand pe cineva de 31 de ani de pe locul 40, nu doar cand cealalta are o zi proasta Anul asta a pierdut cu Pliskova, Kvitova, Wozniacky, Svitolina In momentele importante nu e ambitoasa Face un meci bun si urmatorul praf daca e finala O sa castige un GS cand in finala o sa dea peste cineva care gresete mult sau e accidentat Este pe locul 1 si bravo ei dar nu e de locul 1, e de primele 5 oricare dintre primele 6-7 poate fii meritat locul 1 si oricne poate bate pe oricine
Recunosc ca are picioare superbe !!!!
Elina Svitolina următoarea lidera în clasament va fi nr 1 Mondial..... Bravo Svitolina!!!
...si care 'titlu fcsb' ??? recunosc ca m-ai prins aici !!! ... imi cer iertare pentru nedumerire ....
GSP, poti sa mi explici de ce m tii tai nu mi postezi comentariile, dar, si prin asta demonstrandu mi reaua intentie, imi postezi intrebarea asta?
...exact la contemporani erau ghilimelele lipsa ... asta ca sa nu avem vorbe !!! ;)
Cred ca si cuvantul 'conteporani' ... ridica unele intrebari ... daca tot ai initiat o auto-analiza ...:)) In rest ... ai dreptate ... dau autografe ... maine dupa titlul FCSB ...:))
Pe tine nu te oboseste sa-ti tipe una in urechi non-stop o ora si ceva ??? :)))) sa-ti gafaie nici nu mai intreb ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.