Alte știri din fotbal
Se lasă cu demiteri! Ionuț Chirilă i-a băgat în ședință
0
Ionuț Chirilă a preconizat prima victorie pe banca lui CS Dinamo: „Le-am spus că vom câștiga, m-am bazat pe trasee și automatisme”
0
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Nea Aurel aduce merdenele pe „Arc” :)
0
„Mai bine insolvență decât faliment!” » Mario Camora a ieșit în față înainte de CFR – FCSB: „Suntem pe un loc rușinos”
0
Știri din fotbal internațional
Marea Britanie vrea să organizeze Cupa Mondială 2042 » Premierul face planuri și pentru JO de Vară din 2040!
0
Reîncepe Serie A: își apără Chivu coroana? » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români
0
Cu noua frizură, Cristiano Ronaldo a marcat la debutul în ultimul său sezon » Câte goluri mai are până la 1.000
0
Radu Drăgușin a dezvăluit cine l-a convins să semneze cu Fiorentina: „A contat mult”
0
Lifestyle
Călăreața apocalipsei! A șocat o țară întreagă cu fotografii nud
0
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
1
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
20
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Ce este deplasat aici ?
Pai *** de mircea badea nu trebuie promovata nici in caterinca macar. El trebuie marginalizat si uitat. Nu e bun decat ca trompeta a hotilor, catre proatii de fani ai antenei ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In nota obisnuita a postului, unul total nefrecventabil. Vezi doamne rezultatul tine de o conspiratie a tarilor mari impotriva celor mici ca Romania, la acest post TV totul se reduce la acest rationament. Nu ca noi n-am fost capabili, nu, am fost "facuti". E un curent lansat de acesti baieti ai lui Voiculescu, totul a pornit de la faptul ca acest parlament nu poate da linistit legi care sa-i scape de raspundere penala pe borfasi, adica sa-si dea ei legi prin care tot ei sa scape de puscarie. Cat de simpla ar fi fost viata. Uite ca unii din Europa, la care am aderat si am semnat tratate in acest sens ne tot reamintesc faptul ca la aderare am semnat si ne-am angajat ca astfel de legi nu vor trece. Asta NU este conspiratie, este o intelegere la care au aderat toate tarile din uniune. Nu, Badea si cei de acolo o tin pe-a lor. De ce? Pentru ca exista o masa, nu mare dar suficienta care-i crede si care pleaca pe fenta asta. Simplu.
Si ce e deplasat in ce a zis badea, cumva faptul ca boc e in campanie electorala ?
Pe cine intereseaza ce spune acest ***? Omu-i un tonomat care promoveaza numai si numai ce doreste stapanul Felix.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.