Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Meci de infarct pentru Cosmin Contra în Qatar: 28 de penalty-uri!
0
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
2
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Asa. Fii căcănar pana la capat!
ha ha ha. trebuia sa'ti dai seama ca acel comentariu este unul ironic. P.S.'ul din acel comentariu ar fi trebuit sa spuna totul.
sa ti dam la mhooie simona sa faci tenul frumoss!
o calca in picioare rusoaica pe machidoanca!
Grijania_matii de ipocrit !!! Acu' e "fata cu caracter, curajoasa si luptatoare" ? bandoleros (17873 comentarii) daca te'ai retras atunci sa te fòòòt in lindic! ai venit la Roma sa joci un meci cat sa ti se contabilizeze punctele pentru a trece pe locul 4, prefacut'o! ar trebui sa tratezi cu seriozitate fiecare turneu pe care il joci. ceea ce ai facut tu acum in fotbal se numeste " blat EPOcal" astept de la inceputul anului sa vina turneul de la Roma sa te vad si eu, si tu te dai accidentata. 14 Mai 2014, 21:16 • Imi place (2) • Comenteaza • Raporteaza
felicitari Simona!
Felicitari Simona! esti printesa noastra mult iubita! Bravo, excelent, fata cu caracter, curajoasa si luptatoare, tine'o tot asa! Succes maine in finala! da cu rusoaica de pamant, doamne ajuta! P.S. acest comentariu este un copy paste de pe celelalte 7 articole unde am dat copy paste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.