Articol de GSP - Publicat vineri, 06 iunie 2014 00:00 / Actualizat vineri, 06 iunie 2014 10:52
Ieri s-au disputat cele două semifinale feminine de la Roland Garros, Maria Şarapova - Eugenie Bouchard şi Simona Halep - Andrea Petkovic.
Favoritele, adică Şarapova şi Halep, s-au calificat în finala care se va disputa mîine după-amiază, de la 16:00, liveTEXT pe GSP.RO şi în direct pe Eurosport şi Antena 3.
Totuşi, cele mai tari 3 puncte au fost reuşite de învinse. Petkovic şi mai ales Bouchard, cu 3 lovituri de rever superbe, au impresionat în faţa Simonei şi Mariei, dar pînă la urmă au pierdut!
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!