Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
0
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
1
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
4
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, revenire perfectă pe Bernabeu! » Kylian Mbappe, hat-trick în Real Madrid - Real Sociedad
1
CALIFICARE în Liga Campionilor pentru Răzvan Marin! Prelungiri în Slovenia și seară istorică a fotbalului norvegian
1
Pe cine aduce Aston Villa în locul lui Ollie Watkins
0
Românul care a înfruntat recent marea surpriză din UCL descoase echipa-fenomen din Azerbaidjan » Comparația cu România: „La ei nu există așa ceva!”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Iar a inceput Simona sa dea mingea numai pe centru, Sharapova nu are nici o problema!!
Nu am dreptul de a paria banii mei pe cine cred eu ca va invinge? esti un pic cam nesimtit!
Sharapova pentru tine, ca doar n-ati bagat moldamin impreuna
Cel mai probabil ,TU ,DACA ai juca la nivelul acesta, ai juca doar de dragul jocului sau cine stie a suporterilor,BANII nu te-ar interesa, niste maruntis acolo de-o bere si in rest joc de dragul jocului. Sarapova in schib ,fata de Halep, joaca de dragul tenisului chit ca are cam 37 Milioane in cont din tenis!Misto rusoiaca,dezinteresata,talentata nu ca HALEP, HAPLEA,avida de bani.Bai tu te auzi ce afirmi?Normal ca joaca pentru bani si.....pentru imaginea ei,ce vrei sa iti dea satisfactie,are vre-o obligatie fata de tine si nu stim noi?
Şarapova pare cam pe lângă treabă. Sper s-o ţină tot aşa şi restul meciului.
Daca ar fi sa mai joace inca 183 de meciuri Maria va bate de 183 de ori.
Oricum, şansa lui Halep e să nu se angreneze într-un joc de "bâtace" în care n-are nicio şansă... Ar trebui să încerce s-o surprindă cu nişte stopuri la fileu (sigur, dacă se simte capabilă de a executa acest procedeu tehnic).
Hai Simona! Poate de data asta, altfel... Naşpa rău.
Sharapova a castigat deja de 7 ori...Halep este obligata sa castige....Ar fi umilitor si prea rusinos,sa pierzi si a 8-a oara,dupa ce Marija a intrerupt competitiile un an si jumatate,fiind acum nr. 104 WTA !! De altfel,Marija este net superioara din toate punctele de vedere !! Halep poate castiga doar cu noroc !!Indiferent de scor,Marija este profesoara pentru Halep !!
De mult nu-mi mai fac iluzii. Sper să fie relaxată și s-o bată pe pupila lui putin, mai ales că nu-i un joc cu miză deosebită.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.