Alte știri din fotbal
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Știri din fotbal internațional
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru superstarul rivalei » A primit și răspunsul
1
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
1
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai diseara la 8 vine pe stadinul national......
NU voi putea fi pt ca sunt la serviciu. A picat aiurea...luni.Trebuia sa vina aseara
doar atat poti? slabut, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tihi si bosfor au inchiriat fiecare cate un autocar :) vin cu tot familionul , cu catel , cu purcel..:)
Tot de la miting ? Baga tricoul la spalat si asteapta semn de la partid.
daca mitingurile politice sunt autorizate de sa nu fie?! trebuie sa fie doar pentru cele neautorizate?! teoretic e o tara libera in care avem dreptul, fiecare dintre noi, sa ne exprimam si manifestam. dar e de inteles felul asta de a pune problema, sau de fapt nu e de inteles, dar, din nefericire, se vede la tot pasul in orasul asta si in tara si a devenit ceva normal. giboni agresivi care cred ca le apartine ba piata x, ba soseaua y, ba trotuarul z, ba locul de parcare nu-stiu-care, samd. simona halep a facut un lucru extraordinar pentru imaginea pe care prea multi dintre romanii simplii si politicienii romani din tara si de peste hotare tin cu tot dinadinsul sa o murdareasca si mai tare decat este deja. eu intentionam sa merg la aeroport sa o aplaud pe simona halep, dar merg oriunde pentru ca merg sa o aplaud nu sa o revendic ca bun personal. P.S.: pentru cei care se vor grabi sa ma injure sa sa arunce cu laturi, va rog, bagati mare, nu veti face decat sa demonstrati ca am dreptate.
Eroi sunt cei care mor pentru patrie, mah..
Un scandal iscat dintr-un nimic..De ce nu e in piata si e pe stadion...Am ajuns sa politizam orice...
dupa cum bine ar trebui sa stie, *** tolontan, piata este cucerita de #rezist!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.