Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
După 43 de ani! Aston Villa a câștigat Europa League, după ce a spulberat-o pe Freiburg
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Asa e , Nadal nu e nimeni pe iarba. Doar are 5 finale la Wimbledon. Iar pentru cultura ta generala a castigat in 2008 la Queens, invingandu-l in finala pe Djokovic, 7-5, 7-6. Poate te intrebi ce mare turneu e Queens, dar din nou pentru cultura generala, e un turneu vechi, de prestigiu, mai vechi decat multe turnee Masters 1000. Si se spunea mai demult ca cine castiga la Queeens, va triumfa si la Wimbledon ;)
Vorbesti si tu ca sa nu taci. Djokovic a fost invins anul trecut "fara probleme" in semi-finala de Federer si nu de Murray, Federer care apoi l-a invins la fel de "fara probleme" si pe Muray. Zici ca Murray il bate pe Federer 10 din 10 pe orice suprafata? Mor de ras.
nu stiu cum se procedeaza de e nole favorit la wimbledon,eu zic ca nu are nici o sansa cu murray care va castiga turneul si anul trecut djokovic a fost batut in semif de murray fara probleme iar federer daca mai joaca 10 meciuri cu murray pe orice suprafata nu mai castiga un meci,rafa este un jucator foarte periculos pe orice suprafata
E pe naiba greu sa revina Nadal. Mai vorbim la sfarsitul anului. El pana acum si-a cam aparat punctele. Ce ia de acum incolo e numai pe plus.
pai da, cine e nadal pe iarba? la wimbledon e finalist in 2006 si 2007, castigator in 2008 si 2010, n-a participat in 2009 fiind accidentat, finalist in 2011. A fost accidentul cu rossol din 2012. Asa ca ori esti un frustat fan feddere, ori habar n-ai de tenis.
iarba-i iarba, zgura-i zgura (ma-sii!), iar la tenis fiindca se joaca pe cel putin trei suprafetze si topul este un amestec de la una la alta. cine ar avea curaj sa bage bani in nadal cand este vorba de iarba?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.