Alte știri din fotbal
Nuno Campos, întrebat frontal de noul transfer al lui Dinamo
0
Dinamo - FCSB, derby-ul compromisurilor dure: PCH a refuzat Clujul, apoi a decis alături de club bilete de până la CINCI ori mai scumpe!
3
Titularul de la Universitatea Craiova va fi coleg cu Robert Lewandowski » Câți bani primesc oltenii
2
Drama lui Gabi Iancu: „Muream sigur! Am slăbit 7 kilograme, nu mai puteam să vorbesc”
3
Știri din fotbal internațional
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
0
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
2
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Mentalitatea asta, cu care zici "NICIODATA nu se va mai intampla..." ce zici tu ca nu se va mai intampla, te face PREZICATOR. Te dai prezicator?! Sau niciodata nu ai jura ca esti prezicator, doar iti place sa pari... :D
Mai intai, prin neexecutarea controlului antidoping. Apoi primesti locul de seed 25 la Wimbledon! :D hahaha
Eu din ce am inteles, refuzul ala era un drept, cum sa se pedepseasca?!
Sunt perfect de-acord, era momentul ideal. Asa am gandit si eu, daca e sa-l ia vreodata, acum era momentul, cand foarte multe jucatoare au fost total pe langa si ea venea intr-o forma buna si cu moralul ridicat. Pe de alta parte, e de inteles ca a cazut si ea fizic si mental, a avut un sezon pe zgura unde a dat totul si i-a si iesit, nu e usor sa vizezi fiecare oportunitate cand te-ai consumat mult in perioada recenta. Pana nici lui Nadal nu i-a iesit in cele din urma, desi si el a avut una din putinele sanse sa mai castige la Wimbledon. Dar nu se stie niciodata, nici pe Kerber n-as fi vazut-o vreodata castigand acest turneu, au mai fost si altele, deci sa nu bagam mana-n foc.
Se " pedepseste " cu favoritisme din partea organizatorilor...care te mai fac si cap de serie in detrimentul altor jucatoare care au muncit pentru a ajunge acolo ! Mamica suprema ! Cate jucatoare mamici sunt in circuit ? De ce se face atata tam tam doar pe seama uneia ? Bine ca a maturat Kerber pe jos cu Serena !
Stai calm haterre, nu jubila, Simona are constanță, ceea ce nu mai au altele in prezent !! Va mai ramane pe locu 1, mult si bine, doar sa fie sanatoasă, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am criticat-o pana acum pe Simona dar nu o sa se mai intalneasca niciodata cu oportunitatea asta de a castiga Wimbledonul. Daca a ajuns Serena in finala dupa o atat de mare pauza si nastere iar ea pe valul Roland Garros fiind a preferat sa stea acasa cu familia in loc sa intre in turneele pe iarba pt acomodare, de data asta n-a mai criticat-o CT Popescu ci Chris Evert si Navratilova, au aratat cat de prost sta la capitolul profesionalism.
CUM SE PEDEPSESTE REFUZUL DE A TE SUPUNE CONTROLULUI ANTIDOPING .....??????
Cujocul ei Simona nu mai rezista mult pe locul 1!
ba jurnalistule, de cand se masoara prapastia in puncte ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.