Comentarii (28)
mplttev
mplttev  •  10 Mai 2019, 11:30

Simona a revenit pe poziția a doua! Dacă câștigă turneul trece pe primul loc și e cap de listă la Roma și RG

varutu
varutu  •  10 Mai 2019, 10:49
Postat de lapusneanul pe 09 Mai 2019, 20:15

alt specilist...hahaha... bre, kvitova are doua GS dar nu a fost niciodata pe locul 1....asa ca, nu are nici o treaba coada vacii cu stampila primariei..:)

Mai sant si primari de la coada vacii

catalin.palcu
catalin.palcu  •  10 Mai 2019, 08:59
Postat de Cristian Leonard pe 10 Mai 2019, 00:33

Osaka - cadere inexplicabila. Pliskova - cadere inexplicabila Kvitova - cadere inexplicabila. Nici o grija, nici un nor, pe drumul Simonei Halep catre finala. Astrele s-au aliniat, punctele s-au impartit iar sportul alb ***

Daca ai avea un interes real pt tenisul mondial, nu doar sa fi un troll, ai sti ca au fost multe alte turnee in care favoritele au pierdut chiar mai repede in turneu. Anul trecut la Wimbledon pana in ziua a 5a iesisera din turneu 9 din primele 10 jucatoare WTA. Si ai mai stii ca Osaka si Pliskova nu sunt jucatoare de zgura. La Madrid avem in semifinale locurile 3,7 si 8 mondial, incluzand aici finalistele RG din 2018. Care e surpriza?

870422573045650
Cristian Leonard  •  10 Mai 2019, 00:33

883758598355956
Adrian Fulgos  •  09 Mai 2019, 23:31
Postat de mikidiki pe 09 Mai 2019, 21:33

Turneul asta e mai combinat si decat 6/49 :))

Tu centrezi, tu dai cu capul. Iti comentezi comentariile... WOW. Esti OK?

crimson.veritas
crimson.veritas  •  09 Mai 2019, 23:20

Si Osaka are de aparat un Grand Slem ... US Open cred ... nu o vad in aceeasi forma ca anul trecut ... in timp ce Halep ... o data ce a terminat cu Fed Cup ... se va dedica maxim acestor turnee de WTA ...:))

mikidiki
mikidiki  •  09 Mai 2019, 21:33
Postat de mikidiki pe 09 Mai 2019, 21:30

Traiasca Madridu lu nea Tiriac unicul turneu pt Simona se stie clar!

mikidiki
mikidiki  •  09 Mai 2019, 21:30

merace
merace  •  09 Mai 2019, 21:21

Simona merge bine la Madrid, nu a pierdut nici un set, si e neinvinsa de 13 meciuri. Cred ca e in forma buna si e capabila sa revina pe locul 1 luand titlul. Bencic e o jucatoare puternica si in crestere (tocmai a urcat pe 15), si probabil va fi un meci de mare lupta. Dar tin cu Simona!

lapusneanul
lapusneanul  •  09 Mai 2019, 20:15
Postat de shark_34 pe 09 Mai 2019, 18:55

terminati cu prostia ca trebuie nu stiu cate meciuri sau puncte sa fie pe locul 1 cand ea are decat un grand slam castigat!!!