Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Begu si Niculescu, ***. Celelalte doua, cu scuze, singura lor realizare a fost ca au intrat pe tabloul principal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Primele 3 ma asteptam sa iasa (la ce adversare au avut) insa Begu.....Begu este o mediocra.
Din primul paragraf inteleg ca Monica Niculescu a jucat atat de slab incat a fost eliminata de 2 ori. Voi corectati inainte sa postati articole?
Dar ce va asteptati ***?!...niste ratate!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Penibile.Dar treaba lor,e meseria lor. Problema este că vezi jucătoare anonime care joacă fiecare minge,cu o ambiție incredibilă,iar ale noastre parca sunt puse să sape șanțuri.
nu le mai pomeniti mai oameni buni pe ratatele astea
Asa e la turneele de GS.
aia e ! ... nu prea pare sa fi mancat ceva :) ... toate lesinate :)
Speranța voastră poate, pe Irina numai amicul meu Ovidel3003 o vedea mare tenismena, si ca o va invinge pe Simona intr-un turneu ... Nu am absolut nimic cu ea, insa si-a atins demult potențialul maxim ... Momnetan o avem pe Simona, cat o mai putea si ea, poate inca 2 ani la nivel mare, dupa aia vor mai trece inca 25-30 de ani pana sa apara alta ca ea, iar la baieti desi au trecut 40 mai avem de așteptat mult si bine ....
Ai dreptate! Niste lesinate. Begu nu este in stare sa serveasca. Zici ca joaca ping pong! Ce-o face antrenorii cu ele nu stiu! Mai este si nervoasa si da cu racheta de pamant de zici ca ea-i vedeta stadionului! Rusine, mare rusine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.