Alte știri din fotbal
E gata! FCSB și-a asigurat MATEMATIC locul la baraj, după victoria cu Petrolul
0
FCSB - Petrolul, primul meci de la „divorțul” de Mirel Rădoi » Gol înainte de prelungiri
49
Octavian Popescu, gol pentru FCSB după 354 de zile! „Servit” de veteranul Papp
1
Gică Hagi a venit și la FCSB - Petrolul » Cine l-a însoțit pe selecționer
1
Știri din fotbal internațional
Deschidere de scor în Real Betis - Real Madrid, duel în runda 32 din La Liga » „Galacticii”, în urmărirea Barcelonei
1
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Legenda lui Liverpool critică politica de la Chelsea: „Au cheltuit 1,75 miliarde ca să dea înapoi!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Cătălin Drulă explică de ce scumpirea călătoriilor cu metroul este „o ...
Libertatea
metralul,metalul,metalul este aproape campioana acum dinamovistele nu mai contesta arbitrajul???daca iese stan primar sau mangalea poate se schimba si la noi in oras ceva
Si al 2-lea meci a revenit galatencelor dar cu 3-0 asa ca sa moara Piticul si chestorul Marcel Popescu de ciuda. 1,2,3,4,CUPA SI CAMPIONATUL.Avem la Galati niste fete de aur care merita mult mai mult din partea autoritatilor locale inexistente.
metalul va castiga si al2lea meci iar la galati vor castiga din primulmeci campionatul,in prosport scrie ca militianulsef de la dinamo contesta arbitrajul din nou,cand dinamo ia bataie militianul contesta arbitrajul .muie dinamo,militienilor DESFIINTAREA celor doua cluburi COMUNISTE steaua si dinamo este singura solutie sa scapam de militienii si securistii dd la cele doua echipe.METALUL va castiga,iar apoi vor juca in LIGA CAMPIONILOR sa moara de ciuda militienii de la militia bucuresti,MILITIA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.