Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 26 septembrie 2011 00:00 / Actualizat luni, 26 septembrie 2011 13:20
Fotbalistul formaţiei CSMS Iaşi, Marius Onofraş, a lipsit neomotivat de la antrenamentul de aseară.
Această acţiune ar putea avea urmări neplăcute pentru formaţia ieşeană, deoarece unii jucători susţin că fostul fotbalist al Unirii Urziceni sau al Stelei ar dori să îşi încheie conturile cu gruparea din Copou.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!