Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 20 octombrie 2011 00:00 / Actualizat joi, 20 octombrie 2011 15:40
Tehnicianul CSMS Iaşi spune că se poartă cu echipa ca un părinte care îi dă bebeluşului ceai de colici şi lapte pentru a creşte.
"Anul trecut, la Mioveni, am avut 3 înfrîngeri în 23 de etape, acum am 3 înfrîngeri în şapte etape. Mă framint permanent, mă tot întreb care sînt motivele, mai ales că eu mă simt mereu dator faţă de Iaşi, pentru că, dacă nu mă-nsel, sînt printre antrenorii cu cele mai multe meciuri pe banca tehnică a echipei, indiferent de numele care l-a purtat. Împreună cu jucătorii am analizat dacă lipsa de pregătire, ghinionul sau lipsa de valoare este cauza rezultatelor.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!