FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - STEAUA 1-3

Martinovici chiar e accidentat! » Gigi Becali: "Înseamnă că ne-am înşelat şi el a fost corect"

Articol de GSP - Publicat marti, 06 decembrie 2011 00:00 / Actualizat marti, 06 decembrie 2011 17:23

UPDATE 17:12 // Steaua anunţă pe site-ul oficial că Martinovici va lipsi minimum o săptămînă din cauza unei leziuni musculare suferite duminică seară. "În urma investigaţiilor făcute în această dimineaţă diagnosticul este de întindere a muşchiului cvadriceps femural drept". În direct la GSP TV, patronul Stelei a comentat: "Înseamnă că ne-am înşelat şi Martinovici a fost corect"

Gigi Becali, patronul Stelei, spune că Novak Martinovici s-ar fi dat lovit înaintea derby-ului cu Dinamo după ce a aflat că va fi rezervă.

Click aici pentru a vedea rezumatul partidei Dinamo - Steaua 1-3!

"Martinovici a venit să vorbească cu mine, dar mi-a zis că discutăm zilele astea la mine la Palat. Ilie mi-a zis că începe cu Emeghara. 

Cînd a aflat Martinovici, mi-a spus că s-a lovit la picior, iar Ilie i-a zis că mai bine se duce acasă atunci. Bine, cred că i-au ieşit fumurile, mîine o să vină şi o să-şi ceară scuze", a spus Gigi Becali la Fotbal Club, la DigiSport

Citește și:
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
Superliga
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
Stranieri
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
Special
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
Liber la bere pe stadioane! Cea mai cunoscută susținătoare a celor de la UTA a furat startul
Superliga
Liber la bere pe stadioane! Cea mai cunoscută susținătoare a celor de la UTA a furat startul
FOTO Gară istorică din București este demolată
Profit.ro
FOTO Gară istorică din București este demolată
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

În iulie 2026, un vlogger a petrecut o zi Cernobîl » Șocat de ce a găsit la bazinul de înot al „orașului fantomă”

O minge în cap i-a schimbat destinul! Cum a ajuns Ștefania Uță campioană europeană și speranța României la Jocurile Olimpice


Comentarii (5)
coxarus
coxarus  •  07 Decembrie 2011, 02:44

Gatu ma-tii de cioban spurcat, nu te simiti tu bine daca nu ataci orice jucator iubit de suporteri. Clanul fecali, sau, altfel spus, cancerul fotbalului romanesc.

rvd5
rvd5  •  06 Decembrie 2011, 18:21

perversitatea lui becali nu poate sa fraiereasca pe stelisti ,jiji nu l suporta pe martinovic astai clar

bozgor
bozgor  •  06 Decembrie 2011, 18:01

iar a vorbit oaia cu cu.. cu ru . ca sa-i faci un bolnav mintal.

Vezi toate comentariile (5)
Comentează