FOTBAL  »  Superliga  »  IL LUCE DESPRE PLECAREA LUI RĂZVAN

Al Jaish nu se refuză :) Mircea Lucescu: "Răzvan a avut oferte din Italia, dar n-a acceptat!"

Mircea Lucescu spune că Răzvan a avut oferte bune
Mircea Lucescu spune că Răzvan a avut oferte bune

Articol de GSP - Publicat miercuri, 06 iunie 2012 00:00 / Actualizat miercuri, 06 iunie 2012 09:42

Mircea Lucescu spune că Răzvan a ales să plece în Qatar, deşi a avut oferte din campionate puternice. Il Luce apreciază ceea ce a realizat fiul său sezonul trecut ca antrenor al Rapidului

"Răzvan a avut oferte şi din Italia, fără nici o problemă, dar nu s-a pus de acord cu acele echipe.

Rapid a avut cel mai bun palmares în disputele directe cu primele cinci clasate. În plus, a obţinut o calificare în grupele Ligii Europa, a adus bani de la UEFA, a realizat destule, în condiţiile în care Rapid este cea mai pedepsită echipă din România, ca de obicei", a spus Mircea Lucescu la sportro.

Citește și:
Prima măsură anunțată „la cald” de Gigi Becali, după rușinea cu CFR Cluj: „La revedere!”
Superliga
Prima măsură anunțată „la cald” de Gigi Becali, după rușinea cu CFR Cluj: „La revedere!”
Transfer confirmat imediat după FCSB - CFR Cluj: semnează, e ca și rezolvat!
Superliga
Transfer confirmat imediat după FCSB - CFR Cluj: semnează, e ca și rezolvat!
Nelu Varga, prima reacție, după lecția de fotbal predată de CFR lui FCSB: „Nu sunt răutăcios”
Superliga
Nelu Varga, prima reacție, după lecția de fotbal predată de CFR lui FCSB: „Nu sunt răutăcios”
Gigi Becali admite în premieră că ia în calcul demiterea lui Elias Charalambous: „Hai să vă spun un lucru!”
Superliga
Gigi Becali admite în premieră că ia în calcul demiterea lui Elias Charalambous: „Hai să vă spun un lucru!”
Uriaș rezervor de apă dulce descoperit, poate asigura necesarul pentru New York 800 de ani
Profit.ro
Uriaș rezervor de apă dulce descoperit, poate asigura necesarul pentru New York 800 de ani
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Miza programului n-a fost ascensiunea, ci moartea” » De ce escaladarea live a unui zgârie-nori de către Alex Honnold a fost greșită: „Clădirea nu e munte, e o vânătoare de clickuri vopsită drept căutare interioară”

Selecționerul României, șocat de ce a găsit în Danemarca: „Despre ce vorbim? Dimineața, tot cartierul!”


Comentarii (19)
tigruzzu
tigruzzu  •  06 Iunie 2012, 20:47
Postat de bstefan pe 06 Iunie 2012, 19:36

Minciuna clasica a lui Mucea cel Batran. Micul Muc nu valoreaza mai mult de doua fractiuni de dinar si de asta se vor convinge in curand sheicii. Apoi batranul muc va sari ca ars: "A fost sabotat, din tara, din Arabia sau din Antarctica. Echipa lui juca perfect, a invins primele sase caravane de camile, dar i s-a pus bete in roate." Lasand gluma la o parte cei doi Mucescu, au interzis in Italia, de la seria A la Serie C. Acolo nu este Ucraina tatarului Ahmetov din Donetsk, sau a mafiotului din Kiev. Italienii au mafiotii lor, prea multi ca sa accepte doua lighioane din est.

Mircea Lucescu a antrenat în Italia ani și ani, și în Serie A, și în Serie B! ”Lighioanele” (oile sau câinii ciobănești) Cașchetă Iordănescu și Cornel Vinu au antrenat în peninsulă măcar o zi, măcar o echipă de amatori???

tigruzzu
tigruzzu  •  06 Iunie 2012, 20:36
Postat de viomarc pe 06 Iunie 2012, 14:46

Extraordinar,marea echipa al muci,nu se refuza.Se poate refuza Inter,Juve,Chelsea,dar al muci nu.Suntem de tot rasul.Halal sa ne fie,nu degeaba ne trateaza toti ca pe cersetori.

Te simți tratat drept cerșetor? Atunci probabil simpatizezi cu awertonii comuniști Oaia sau Cățuia

tigruzzu
tigruzzu  •  06 Iunie 2012, 20:28
Postat de putregaiu pe 06 Iunie 2012, 13:03

Il muce de mic era Al Jaishist

Ești prost rău, mă! Nu știi nici să faci mișto, necum să glumești pe seama altora. Al Jaish e fondat abia acum câțiva ani, belfere!

Vezi toate comentariile (19)
Comentează