Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 30 septembrie 2012 00:00 / Actualizat duminica, 30 septembrie 2012 21:29
Chiar dacă CSMS-ul a reuşit să ia cele trei puncte în această seară, după 1-0 cu CS Severin, în tabăra ieşeană s-a lăsat cu scandal la finalul partidei.
Preşedintele executiv al clubului din Copou, Florin Prunea, a decis să părăsească echipa în urma unui conflict cu suporterii.
"Nu eu l-am dat afară pe Ionuţ Popa, nu merit să fiu înjurat pentru asta. El a plecat din alte cauze. Îmi depun demisia de onoare", a declarat Florin Prunea.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!