Articol de Aurelian Botezatu - Publicat vineri, 23 noiembrie 2012 00:00 / Actualizat vineri, 23 noiembrie 2012 01:54
Surclasată de Stuttgart, Steaua n-a primit nici de la Molde o mînă de ajutor.
VEZI AICI FAZE VIDEO DE LA MECI!
Norvegienii lui Solskjaer au luat gol în minutul 21 - Santin, din penalty - şi pînă la pauză mai puteau încasa unul, dar i-a salvat portarul Pettersen. Imediat după reluare, Chima a avut egalarea în picior, dar a trimis "alături". A fost un avertisment, pe care danezii l-au nesocotit şi au plătit, acelaşi Chima egalînd cu o lovitură de cap (62).
Scor la care Steaua era calificată. Dar minunea n-a ţinut. Iar Gislason i-a adus din nou pe oaspeţi în avantaj: 1-2. Putea egala iar Chima, în final, dar a tras în bară.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!