GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  SUPERKOMBAT

Eroul principal din filmele horror "Saw" a devenit promotor pentru galele Superkombat

Articol de GSP - Publicat vineri, 17 octombrie 2014 00:00 / Actualizat vineri, 17 octombrie 2014 19:22

Actorul australian Costas Mandylor, celebru pentru rolurile principale din seria horror Saw, şi pentru apariţiile din alte producţii împreună cu Angelina Jolie, Micky Rourke, Jack Nicholson şi Gerard Butler, va sosi luni la Bucureşti la invitaţia preşedintelui circuitului Superkombat, Eduard Irimia, pentru ca o zi mai târziu să fie ia parte la gala "Celebrity Awards" organizată de Luxury Events.

Vedeta de la Hollywood se află în aceste zile la Geneva pentru a promova gala Superkombat Final Elimination pe care promotorul român Eduard Irimia o va organiza săptămîna viitoare în Elveţia, iar luni dimineaţă va ateriza pe aeroportul Otopeni, urmînd să fie preluat de o echipă de securitate de la SWAT Force. În aceeaşi zi, de la ora 18:00, la Restaurantul Cocoşul Roşu din Bucureşti, starul va susţine o conferinţă de presă în care va vorbi liber despre cariera sa, viitoarele proiecte cinematografice, dar va şi degusta din bucatele tradiţionale româneşti.

Marţi, cel care l-a interpretat pe Mark Hoffman în deja celebra serie horror Saw, va fi oaspete de onoare la gala Celebrity Awards de la centrul de evenimente Sunshine Events din Pipera, acolo unde îi va premia pe unii dintre cei mai de succes bărbaţi din România.

Printre invitaţi se numără Cătălin Măruţă, esteticianul vedetelor Kasem, Mihai Morar, Mihai Gruia, Nicolae Voiculeţ, Cătălin Botezatu, dr. Giuseppe Candela, Willmark, promotorul Eduard Irimia, Radu F. Constantinescu, Mădălin Ionescu, Virgil Ianţu, Dan Negru şi Cătălin Cazacu.

Gala Celebrity Awards va fi prezentată de Maria "Wonderlolita" Simion şi va include şi numeroase momente artistice, printre care Alin Ştefănescu (saxofon), Graţiela Marineaţă (vioară) şi Domniţa Iscru. De asemenea, în cadrul evenimentului va avea loc şi o spectaculoasă prezentare de modă Rig Boutique.

În vîrstă de 49 de ani, Costas Mandylor s-a născut la Melbourne, iar din 1987 locuieşte în Statele Unite ale Americii, acolo unde şi-a şi început cariera de actor. De-a lungul celor peste două decenii de activitate, starul a jucat în peste 60 de producţii alături de actori precum Angelina Jolie (Beowulf), Jack Nicholson (The Pledge), Denzel Washington (Virtuosity), William Defoe (Triumph of Spirit) sau Gerard Butler (Miracle Match).

Citește și:
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
FCSB - Dinamo » Ultimele minute în Derby de România
Superliga
FCSB - Dinamo » Ultimele minute în Derby de România
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
Superliga
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
Campionate
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
Lanț de magazine dispare din România. Cine vine în loc
Profit.ro
Lanț de magazine dispare din România. Cine vine în loc
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Acuzații SEISMICE împotriva lui Gheorghe Tadici: „S-a răzbunat că nu i-au ieșit pariurile! Știe toată țara că pariază!” » Retrasă definitiv la doar 25 de ani: „Era terminată psihic de Tadici, plângea non-stop!”

Scor aiuritor la baschet: 207 puncte diferență! » Scandal după meci: „E nevoie de bun-simț în astfel de situații” vs „Să ne oprim și să nu mai jucăm?”


Comentarii (1)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  18 Octombrie 2014, 03:30

În vîrstă de 49 de ani, Costas Mandylor s-a născut la Melbourne, iar din 1987 locuieşte în Statele Unite ale Americii, acolo unde şi-a şi început cariera de actor. De-a lungul celor peste două decenii de activitate, starul a jucat în peste 60 de producţii alături de actori precum Angelina Jolie (Beowulf), Jack Nicholson (The Pledge), Denzel Washington (Virtuosity), William Defoe (Triumph of Spirit) sau Gerard Butler (Miracle Match). ___ si, ce cauta chestia asta aici, domnilor ?..))

Vezi toate comentariile (1)
Comentează