INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  STEAUA - DINAMO KIEV, JOI, 11 DECEMBRIE, 22:05, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Se aşteaptă la o arenă goală » Steaua a scos la vînzare bilete doar la primul inel pentru meciul cu Dinamo Kiev

Articol de GSP - Publicat miercuri, 03 decembrie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 03 decembrie 2014 14:47

Steaua a pus astăzi în vînzare biletele pentru partida cu Dinamo Kiev, decisivă pentru calificarea în primăvara Europa League.
Spre deosebire de partida cu Rio Ave, sînt disponibile bilete numai la primul inel. Decizia vine ca urmare a şanselor reduse la calificare în "şaisprezecimi" după eşecul din Danemarca, 0-1 cu Aalborg. În plus, partida va avea loc la ora 22:05, la jumătatea lui decembrie, cînd în Bucureşti vor fi în jur de zero grade Celsius, astfel că oficialii campioanei României nu se aşteaptă la un număr de suporteri prea ridicat. Tichetele pot fi comandate de pe site-ul biletesteaua.ro.

Pentru a se califica mai departe, pe lîngă victoria cu Dinamo Kiev, Steaua mai are nevoie şi ca danezii să nu cîştige cu Rio Ave.

Preţurile biletelor
Peluze (Inelul 1) - 25 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Periferic) - 50 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Median) - 90 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Central) - 90 lei
VIP 3 - 150 lei
VIP 2 - 200 lei
VIP 1 - 250 lei
LOJE - 500 lei

Steaua a pus astăzi în vînzare biletele pentru partida cu Dinamo Kiev, decisivă pentru calificarea în primăvara Europa League.
Spre deosebire de partida cu Rio Ave, sînt disponibile bilete numai la primul inel. Decizia vine ca urmare a şanselor reduse la calificare în "şaisprezecimi" după eşecul din Danemarca, 0-1 cu Aalborg. În plus, partida va avea loc la ora 22:05, la jumătatea lui decembrie, cînd în Bucureşti vor fi în jur de zero grade Celsius, astfel că oficialii campioanei României nu se aşteaptă la un număr de suporteri prea ridicat. Tichetele pot fi comandate de pe site-ul biletesteaua.ro.

Pentru a se califica mai departe, pe lîngă victoria cu Dinamo Kiev, Steaua mai are nevoie şi ca danezii să nu cîştige cu Rio Ave.

Preţurile biletelor
Peluze (Inelul 1) - 25 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Periferic) - 50 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Median) - 90 lei
Tribuna a II-a (Inelul 1 - Central) - 90 lei
VIP 3 - 150 lei
VIP 2 - 200 lei
VIP 1 - 250 lei
LOJE - 500 lei

Citește și:
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
David Popovici, după cel mai bun timp al carierei la 50 de metri: „Cu prietenul meu brazilian mă văd mâine, la sută”
Altele
David Popovici, după cel mai bun timp al carierei la 50 de metri: „Cu prietenul meu brazilian mă văd mâine, la sută”
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
Superliga
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Handbal
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Profit.ro
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (43)
valassul
valassul  •  03 Decembrie 2014, 17:53

Cum era dupa 6-0 ? Ne calificam fara probleme de pe primul loc? Din nou aroganta le-a dat o palma peste ceafa,or crezut ca`s in romanica cu chiajna sau iasi..Mai bucurati-va mult ca or sa dispara echipe puternice din Liga 1 si o sa vedem steaua ciuca batailor prin Europa.

jullien_alphonse
jullien_alphonse  •  03 Decembrie 2014, 17:32
Postat de zecs93 pe 03 Decembrie 2014, 17:16

tu in ce calitate vb mah soldovean oparit ??? veziti de clona voastra ca acum o sa va duceti de unde ati aparut, a pierdut PSD-ul puterea, gata si cu nechita si echipa ieseana :))))))))

HAI, baga cotizatie, indragostitule de ILUZII. Sunt profund detasat de subiect. Din 1984 nu am mai platit bilet la stadion. Fa-le poulua mare la escroci.

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  03 Decembrie 2014, 17:23
Postat de zecs93 pe 03 Decembrie 2014, 17:16

tu in ce calitate vb mah soldovean oparit ??? veziti de clona voastra ca acum o sa va duceti de unde ati aparut, a pierdut PSD-ul puterea, gata si cu nechita si echipa ieseana :))))))))

Vezi Gymd iar ai citit gresit titlul articolului!? Scrie Dinamo Kiev nu Rusinea Romaniei 1948 exclusa 3 sezoane din UEFA. Hai du te la pagina voastra si baga ratia de 199 de postari pe zi privindu l pe Mircea Rednic, cel fortat de galeria de copii de securisti sa jure cu mana pe Biblie ( de unde unde pana unde Biblie la copiii securistilor) ca nu a luat banii de la Becali.

Vezi toate comentariile (43)
Comentează